Temizlersen ölürsün!

Temizlersen ölürsün!

234K Reads 20.7K Votes 33 Part Story
Elif Karakaya By elikrky Updated Sep 12

Dünya'da yaklaşık her 50 kişiden birinde obsesif kompulsif hastalığı görülür. Kelime anlamı takıntı hastalığıdır. İlerleyince korkunç bir temizlik hastasına dönüşebilirler bu tür hastalar. Esin bu hastalardan sadece bir tanesi. 
        O iyileşmek isteyen bir temizlik hastası... Peki günün birinde bir istifçinin evinde kalmak zorunda olursa... Esin bu istifçiye ne kadar güvenmeli sizce? 
       
       ***
       
       "Temizlersen ölürsün! Burası benim çöplüğüm. Beni anladın mı?"
       Karşımdaki eve hayatımı değiştireceğinden habersiz bakıyordum. Onun nefesini boynumda hissettiğim anda yüzümü buruşturdum bu adam...gerçekten çok iğrençti.
      
      Kapak Tasarımı : missguard
      13 in #Mizah - 20082016

Islak mendillerde hijyenik degil iste tam da beynin hastalara iynadiyi oyun
kader_aksoy kader_aksoy Aug 06
Bir sey soýleyecegim bir doktorun bunu yapma hakı varmı yani insanları zorlama hakkı. Tamam madde olayını biliyorum ama garip geldi. Sinir oldum doktora.Kızda azını açıp tek bir kelime kulanmıyo işin sonunda tıran vaya gurme ihtimali yokmu. Böyle rahatsız lıkların.
sadevrim sadevrim Aug 18
selam Elif. OKB hakkında yazan birini görmek çok ilginç. Ben de yeni bir hikaye yazmaya başladım ve biraz desteğe ihtiyacım var. Vakit bulup da hikayeme göz atarsan sevinirim. görüşmek üzere.
               KUYU KÖY #wattpad http://my.w.tt/UiNb/20KVk8DYWv
Ya boyle bir diziye benzer birsey vat tlc de temizlik bagimlilari yalnizliga itilmis ve ya evlerini temizlememis insanlarin evlerine gidip hastaliklarini biraz olsun azaltabilmek icin temizlik yapiyolar. Ordan esinlenmis olabilir yazar
Böyle bir manga vardı. temizlik hastasıydı adam, kadın onu iyileştirebiliyordu. Hadi hayırlısı 😄
- - Aug 03
Abartma kız sende omo kokuyosun bir şey diyen varmi allasen