I love my school bully|| l.h

I love my school bully|| l.h

186K Reads 13.4K Votes 28 Part Story
muffinroky5sos By muffinroky5sos Completed

Nazywam się Sara Black mam 16 lat i jestem Polką, ale od 3 lat mieszkam z rodzicami w Londynie. Jestem nieśmiałą, cichą, dość wysoką brunetką o brązowych oczach. Nie mam przyjaciół ponieważ przez moich prześladowców boję się poznać ludzi. Zapewne zastanawiacie się o co chodzi? Już tłumaczę... Od kiedy tu przyjechaliśmy i zaczęłam chodzić do szkoły czwórka chłopaków zaczęła się nade mną znęcać. Nikomu nic o tym nie mówię bo najzwyczajniej w świecie boję się, że przez to pobiją mnie jeszcze mocniej, niż zwykle. Oni mnie niszczą, zabijają od środka... I tak przez dobre 3 lata moim najgorszym koszmarem są: Ashton Irwin (18 lat), Michael Clifford (17 lat) oraz moi klasowi "koledzy" Calum Hood (16 lat) i ten najniebezpieczniejszy Luke Hemmings (16 lat).

" Nigdy nie pomyślałabym, że przy tym, który wzbudzał u mnie strach poczuję się bezpiecznie. Nie pomyślałabym, że ktoś kto zdawał się nie mieć serca odda mi je całe wraz ze swoją miłością..."

Od Autorki:

Hej kochani! 

To moje pierwsze opo...

  Zuziazozoll Zuziazozoll Sep 24
  Lukey rzeczny... Cholernie niebezpieczny. Przyjdzie, przeleci i zrobi dzieci👌
  Ughhhh, nie chce tak pesymistyczne do tego podchodzić, ale cyfry piszemy ZAWSZE słownie w tekście pisanym. Nie idź na skróty.
  Pinkfinek? Niebezpieczny? Dzoewczyno czy ty soe dobrze czujesz xD
  ' Najniebezpieczniejszy', co on ci zrobi?, rzuci pluszowym pingwinkiem w ciebie?, albo może poleci to królowej liz naskarżyć na ciebie?😂
  Lollyy10 Lollyy10 Feb 20
  Dobra, to czytam jeszcze raz to genialne opowiadanie 😆😆😆
  adusiadupusia adusiadupusia May 24, 2016
  najniebezpieczniejszy placze, przeciez lukey to takie kochane bubu (moje jak cos, zeby nie bylo watpliwosci)