Mallaroy

Mallaroy

389K Reads 38.2K Votes 44 Part Story
Antyarktyka By Antyarktyka Completed

Kojarzycie ten moment, kiedy wasza siostra bliźniaczka okazuje się zmiennokształtna, po czym znika, więc musicie podszywać się pod nią w nieludzkiej szkole? Nie? Erin Laneford chciałaby móc powiedzieć to samo. Jadąc do Mallaroy spodziewała się wszystkiego, nawet własnej śmierci. To znaczy, wszystkiego poza palącym pragnieniem, by pociąć lidera wampirzej elity piłą mechaniczną. Alea Laneford za to nigdy nie myślała, że na jej barki spadnie obowiązek ratowania całej rasy. Ale hej, wszystko będzie w porządku, prawda...?
Spoiler: nie prawda.

(Byliśmy #1 w Fantasy, za co bardzo wszystkim dziękuję!)

jestem tu w sumie dlatego, że zainteresował mnie Twój nick i mam wielką nadzieję, że wziął się on od pewnej książki. .-.
Wiesz jak bardzo mnie nie przekonałaś do tej książki? 😂 Ale poczytam, bo koleżanka mówiła że super opko. 😊
Wpadam i zatrzymuje się na dłużej ^^ Spodziewaj się ode mnie fali komentarzy ;)
Kilka razy wpadałam na "Mallaroy", ale za każdym razem czytałam tylko opis, który zachęcił do przeczytania twojego dzieła. Tak więc, po długim czasie, zamierzam zagłębić się w tę książkę i mam nadzieję, że się nie zawiodę :))
"Zanim zaczniecie czytać(,) chciałabym uprzedzić, że choć Mallaroy idzie trybem typowego High School (osadzenie akcji w Stanach Zjednoczonych wymusiła fabuła)(,) to (...)".
Ta książka gości w mojej bibliotece już od dłuższego czasu, ale jakoś nie miałam czasu po nią sięgnąć:/
               Teraz nareszcie to zrobiłam i bardzo się cieszę po ciekawie się zapowiada ;)