NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Stop, Honey || Larry Stylinson Fanfiction

Stop, Honey || Larry Stylinson Fanfiction

47.2K Reads 4.2K Votes 36 Part Story
Królisio :) By nevereverx Completed

Na tym świecie żyją różne osoby i inne istoty. Czasami mniej, a czasami bardziej zagadkowe, warte poznania. Czasem nawet odcięte od świata grubym murem znajdującym się wewnątrz nich - w ich świadomości. Jedną z takich osób jest siedemnastoletni Harry Styles mieszkający w Londynie, w małym, jednorodzinnym domku, razem z matką. Harry nie miał łatwo w życiu - złośliwy los rzucał mu kłody pod nogi i nie raz wystawiał jego młody rozum na próbę. Po śmierci siostry jego życie wywróciło się do góry nogami. Nie został mu nikt oprócz matki, gdyż ojca nie miał, nie wiedział, kim jest człowiek, który go spłodził. Jego optymistyczne myśli zamieniły się w irytującą podświadomość, która - czasem korzystnie, ale częściej wręcz przeciwnie - doradzała mu w pewnych sprawach. Cóż, szczerze mówiąc, nie wyszedł na tym zbyt dobrze.

Jego życie powoli zaczęło się zmieniać, gdy pojawił się w nim Louis - siedemnastoletni szatyn o szaro-niebieskich oczach, w których Harry w każdej chwili potrafił odnaleźć tak bardzo potrzebne mu wsparcie, troskę, a z czasem nawet i miłość.

Co w bałaganie (życiu) Stylesa zmienił ten homoseksualny nastolatek? Jak bardzo zmienił jego pogląd na świat? Co się stało, gdy odkrył, że po miesiącach przyjaźni z Harrym zakochał się w nim?

okładka - @No_problem_xD

DRUGA CZĘŚĆ JUŻ NA MOIM PROFILU!

Daricznaa Daricznaa Mar 25
Harry w fioletowej bluzie z Jackiem Willsem to był wygryw 😭❤❤
Ja też jak jestem zmęczona to nie dam rady jeść najpierw muszę odpocząć
PsychoCaty PsychoCaty May 21, 2016
Ja nie mam torby podróżnej po drodze do pokoju. 
               Ja wgl nie mam torby podróżnej
               O.o
Czy tylko ja, praktycznie nigdy nie zgłaszam się na lekcji, i nienawidzę gdy mnie ktoś wywoła, bo moje policzki odrazu stają się czerwone, a serce zaczyna szaleć jak szalone? Tak? Ok.
schmettlerling schmettlerling Aug 03, 2016
Za kazdym razem czytajac fragmenty, w ktorych są przedstawione sceny samookaleczania w mojej glowie pojawia sie obraz danej czesci ciala przecietej az do kosci, z ktorej "zwisa" tkanka ;_;
KarcikRudy KarcikRudy Dec 29, 2015
Już się boję co będzie dalej.... Ale.. Ale! Idę dalej czytać :D