Stop, Honey || Larry Stylinson Fanfiction

Stop, Honey || Larry Stylinson Fanfiction

51.8K Reads 4.7K Votes 36 Part Story
Mary By nevereverx Completed

Na tym świecie żyją różne osoby i inne istoty. Czasami mniej, a czasami bardziej zagadkowe, warte poznania. Czasem nawet odcięte od świata grubym murem znajdującym się wewnątrz nich - w ich świadomości. Jedną z takich osób jest siedemnastoletni Harry Styles mieszkający w Londynie, w małym, jednorodzinnym domku, razem z matką. Harry nie miał łatwo w życiu - złośliwy los rzucał mu kłody pod nogi i nie raz wystawiał jego młody rozum na próbę. Po śmierci siostry jego życie wywróciło się do góry nogami. Nie został mu nikt oprócz matki, gdyż ojca nie miał, nie wiedział, kim jest człowiek, który go spłodził. Jego optymistyczne myśli zamieniły się w irytującą podświadomość, która - czasem korzystnie, ale częściej wręcz przeciwnie - doradzała mu w pewnych sprawach. Cóż, szczerze mówiąc, nie wyszedł na tym zbyt dobrze.

Jego życie powoli zaczęło się zmieniać, gdy pojawił się w nim Louis - siedemnastoletni szatyn o szaro-niebieskich oczach, w których Harry w każdej chwili potrafił odnaleźć tak bardzo potrzebne mu wsparcie, troskę, a z czasem nawet i miłość.

Co w bałaganie (życiu) Stylesa zmienił ten homoseksualny nastolatek? Jak bardzo zmienił jego pogląd na świat? Co się stało, gdy odkrył, że po miesiącach przyjaźni z Harrym zakochał się w nim?

okładka - @No_problem_xD

DRUGA CZĘŚĆ JUŻ NA MOIM PROFILU!

Daricznaa Daricznaa Mar 25
Harry w fioletowej bluzie z Jackiem Willsem to był wygryw 😭❤❤
jaaneMaary jaaneMaary 6 days ago
Nie rozumiem osób, które się tną ( spokojnie nie gardzę nimi) Chociaż sama miałam kiedyś taki przypadek ( pojedynczy) do tej pory uważam się za głupią. Zrobiłam to przez chłopaka, ja cierpialam, a on nawet o niczym nie wiedział dlatego to był mój pierwszy i ostatni raz
_Xdklv_ _Xdklv_ Sep 02
Ja jak sobie palca rozetne to piszcze jak dzika kuna czy coś
_Xdklv_ _Xdklv_ Sep 02
Moja mamke nie dałaby mi spokoju gdybym nie zjadła do końca obiadu i tak nie pasuje jej to że nie jem mięsa
Ja też jak jestem zmęczona to nie dam rady jeść najpierw muszę odpocząć
życie jest jak dziwka. lubi a wręcz kocha się pieprzyć. :)