Ztracené tajemství assassínů

Ztracené tajemství assassínů

19.4K Reads 1.3K Votes 14 Part Story
makena16 By makena16 Completed

Všechno to začalo jako normální den v táboře pro mladistvé. Jenže během jednoho dne se mi změnil celý život. Unesli mě z tábora a zachránil mě neznámí kluk, který je stejný jako já. Dovedl mě do Útočiště, kde nás takových jako my bylo víc a já pomalu začala odhalovat tajemství, které nám v táboře neřekli. Všechno se změnilo. Můj život. Můj pohled úhlu na svět a život. Mí přátelé i prostředí, v kterém jsem žila. Nyní jsem žila nebezpečný život na nebezpečném místě a neustále balancovala na hranici bezpečí a nebezpečí. Jenže tajemství není málo a všechno postupně vyplouvá na povrch.

  • akční
  • dobrodružný
  • přežití
  • sci-fi
  • zabijáci
sarus1210 sarus1210 Jan 02, 2016
Nádherná kapitola...jsem ráda že píšeš tak dlouhé kapitoly ;)...další příběh který mě chytnul do svých spárů...
sarus1210 sarus1210 Jan 02, 2016
"Nemel tolik sebou" to je super hláška...takže... Ona je nějaká výjimečná a proto po té injekci má na rukou a na obličeji tetování a taky proto se jí snaží dostat z tábora pryč... A nebo se pletu??
Antilia Antilia Oct 27, 2015
Tak k této kapitole jsou mé poznámky pro recenzi velice podivné :-) Ale líbilo se mi to. Je to napínavé, má to svou atmosféru,  a i když to má pár nedostatků, je to hodně čtivé. Jen tak dále!
Antilia Antilia Oct 27, 2015
Vidím tak chyby, ale podrobněji ti to napíši až v recenzi. Ale líbí se mi, jak popisuješ koně (chodíš do jezdeckého klubu, nebo něco takového?), a ještě dalších pár věcí. Zaujalo mě to, těším se, až si přečtu další kapitolu.