MAFYA Belası / KİTAP OLUYOR

MAFYA Belası / KİTAP OLUYOR

197K Reads 11.2K Votes 40 Part Story
Rukiye Tmtm By mavisanat Updated Aug 09

Hayat benim elime bir ip vermişti. İlk başlarda bu ip herkesle aynıydı. Sade renkten oluşan ve aynı kalınlıkta bir ip. Büyüdükçe farklılıklar oluşmaya başladı. İp ellerimden kaydı , ve beni de beraberinde sürükledi. Rengi soldu. Daha açık tona büründü. Kalınlığı yavaş yavaş inceldi. Biraz daha büyüdüm . Acı ve bunu bana yapanlara duyduğum nefret içimdeki görünmez ipi ateşledi. Cayır cayır! Kimseye hissettirmeden alev aldı. 

Bir vakitten sonra beni de kendiyle beraber cehennemin en Dipsiz ve karanlık kuyusuna attı. Etrafımda ki lavların sıcaklığıyla insanlara duyduğum duygular Köreldi. Gittiğim her mekanda şeytan'ın varisi diye çağırıldım. Kulaklarımın aşina olduğu Bu kelime benliğime işledi. Öyle davranmaya başladım. Acımasız, sert, nefret dolu!  Bir gün bir kız girdi hayatıma. Arabanın önünde ölüme kafa tutan salak bir kız çocuğu. O kız bütün tabularımı yıkmıştı. Tek tek,ne kadar insanlarla arama ördüğüm duvar varsa hiç acımadan yıkmıştı. 

" bu hikayede umut yoktu, umut sanıldığı gibi beyaz değildi. Umudun rengi kırmızıydı, kanın rengiydi çünkü umut kan ve ölümden başka bir şey getirmiyordu. " 


" ben beyaz değildim ki ben siyahtım. O ise hayatıma renk katan siyahtı. Siyahla siyah buluşunca ortaya öyle bir renk cümbüşü çıkıyordu ki , işte ben bunu sevmiştim Siyahıma siyah katan o siyahı sevmiştim "
 

Kapak için çok teşekkür ederim 😍

Genç kız edebiyatı #200 

Başlangıç Tarihi : 23.08.2015

akev34 akev34 May 11
He amina koyin ve masum ulan daka bir ilk penaltı ne okuyor amk
sabinafielora sabinafielora 5 days ago
Neden alevler hep kötü karakter oluyor? Yeşilçamdan beri bir klasik haline geldi artık
1_kitapkurdu 1_kitapkurdu Aug 25, 2016
Ohaaa ben olsam sinirden tableti/telefonu/bilgisayarı kirarim
N_Deniz N_Deniz Jan 10
İlk bölüm için harika olmuş bayıldım. Hayalimde ki mafya da bana bir an önce gelse çok sevicem 😂😂😂😂
tuba0505 tuba0505 Feb 16
dikkat edersiniz geçmiş zamandan bahsediyor başkasi soylemistir 😊
hele-n hele-n Feb 16
valla tam benim kafa yani kalın kafa bi kızda olsam böyleyim sert, katı...