Ejder Lordu 1&2

Ejder Lordu 1&2

74.3K Reads 6.3K Votes 59 Part Story
berra sertgöz By AdenGabriel Updated Oct 14

Kanatlı, dev, çirkin bir canavar düşünün. Kimisine göre şans, kimisine göre uğursuzluk getirir bu yaratık. Dünya ilk var olduğundan beri süregelen soylarından geriye tek bir ejder kalmıştır artık. Bu ejder, kendinden önce ki bütün atalarının güçlerini almıştır. Ancak bir ejder, lordu olmadan bu güçleri kullanamamaktadır. Ancak ondan emir alır ve onun dediklerini yapar. 
  19 yaşında ki William, dedesinin apar topar kendisini evden uzaklaştırması, yeni bir okula ve insanlara adapte olmaya çalışırken, vücudunda ve beyninde gerçekleşen değişikliklere, kendi kendine çıkan dövmelere anlam vermeye çalışırken aynı zamanda günden güne bağlandığı ama onu umursamayan bir kızla uğraşmaktadır.
  Hayatını düzene sokmaya çalışır ama kendini normal zannederken, aslında hiç de normal olmadığını anlamaya başlayacak ve dünya üzerinde en korkulan lanetli bir yaratığın efendisi olduğunu anlayacaktır. Dünyanın en güçlü, bütün insanlığın ve diğer yaratıkların efendisi olabilirdi. Elbette ejderi buna izin verseydi.
  
  Bu bir aşk hikayesi değildir.
  Aşk ve arkadaşlık işin bahanesidir.
  Sırrı çözebilmek asıl meseledir.

RhysLarren RhysLarren Jun 16
Fantazi kurgu seviyorsanız okumanızı tavisye ederim. Ayrıca okumaya karşılık okuma yaparım ama sadece beğenirsem oylarım. https://www.wattpad.com/241259212-k%C4%B1r%C4%B1k-diy%C3%A2r-1-b%C3%B6l%C3%BCm-mektup
Denişik kız bence bu biliyor bunun lord olduğunun o yüzden böyle davranıyor
naz050 naz050 Jun 07
Yazar ı am number four u izlemiş yada okumuş çık gızıl
sinemtasar sinemtasar Oct 09, 2015
Bir kitaba ilk bölümden bu kadar sürüklenip merak etmemiştim lütfen yeni bölüm lutfennnn