NEW: Tap by Wattpad
FREE Addictive Chat Stories 😍🔥
DOWNLOAD NOW!
Just a Game || l.h. ✔

Just a Game || l.h. ✔

152K Reads 18.4K Votes 36 Part Story
boo. By YourLittleBoo Completed

Tej gry nie można wygrać. Są tylko przegrani i Joker, który rozdaje karty. On decyduje kto i w jaki sposób zginie. Jeśli jesteś zdolny, rzuć kośćmi, pionku, zbij króla. 


      Mówi się, że by pokonać wroga należy walczyć jego bronią. Cóż, dobra rada, nie graj z mordercami, najpierw namieszają ci w głowie, później ściągną do swojego poziomu, by w ostateczności pobić doświadczeniem. Lecz to twoja decyzja. Zagramy?


"- Przyrzekam ci. Jak tu teraz stoję w tym korytarzu, w tej kamienicy. Cokolwiek się nie wydarzy, jak daleko to nie zajdzie, nie oszaleję.

- Skąd możesz wiedzieć? - Poczuła ciepło na polikach gdy mówił do niej w ten sposób. Spuściła wzrok.

- Nie przerywaj i spójrz mi w oczy. (...) Nie dam się zwariować, nie zrobię nic głupiego, będę walczył o lepsze jutro. (...) zatem proszę, Jodie James. Zaufaj mi i obiecaj to samo. Że nie pozwolisz, się zranić, jak długo będziesz mogła.

- Obiecuję. - Mocniej ścisnęła dłoń chłopaka. - Obiecuję ci Luke."

mopsiik mopsiik Apr 30, 2016
Jezus Maria! Ten opis jest tak realistyczny, tak wciągający, tak piękny. Nie spodziewałam się. Bardzo pozytywnie mnie zaskoczyłaś! :)
zielonkawaa zielonkawaa Jul 27, 2016
Chciałam napisać, że pewnie ma okres, ale to opowiadanie jest zbyt dobre
xmerysalvatorex xmerysalvatorex Dec 06, 2016
może to idiotyczne, bo pamiętam niektóre momenty, ale kij
               WITAM PO RAZ DRUGI<3
- - Nov 14, 2016
Napisane bardzo poetyckim językiem, zachęca do dalszej lektury ^^
Sun-ny Sun-ny Feb 19, 2016
To jest, no cóż........................ ŚWIETNE!!!!! Nie spodziewałam się czegoś takiego! Jak narazie jest cudnie i mam nadzieję, że będzie tak cały czas 😉
mcravivel mcravivel Jan 07, 2016
Ale ja głupia! Nie odpowiadaj na moje pytanie w drugiej części tego opowiadania. Nie wiedziałam, że tamto jest drugą częścią tego. O_o Ale już biorę się za czytanie, bo od razu się zakochałam <3 x.