For every story tagged #WattPride this month, Wattpad will donate $1 to the ILGA
Pen Your Pride
KARANLIĞIN İZLERİ (KİTAP OLDU)

KARANLIĞIN İZLERİ (KİTAP OLDU)

87.6K Reads 12.3K Votes 70 Part Story
ÇAĞLA ATEŞOĞLU By cgl_atesoglu Updated Apr 01, 2017

"Yapma." Sesimin tokluğu odaya bir bomba gibi yayıldığında, gözlerinde biriken acımasızlığa lanet ederek yutkundum. İnce uzun parmakları boynumu bir sarmaşık gibi sararken sesimin vicdanına ulaşmasına dua ederek fısıldadım. "Yapma, lütfen." 
Parmaklarını boynumda hafif hafif gezdirdiğinde içimde oluşan anlamsız hissi umursamamaya çalıştım. Sesim sanki ona etki etmiyordu. O duvarı aşıp içinde bir yerlerde saklanan vicdanına ulaşamıyordu. Şuan ya o benim duvarlarımı yıkacaktı, ya ben onun. Parmakları yavaş yavaş boynumdan aşağılara kayarken üzerimdeki etkisine lanet ettim. Gözlerimi kapattığım esnada iki damla yaş firar etmişti gözlerimden. Onu durdurmalıydım. Kalp atışlarım hızlandığında ağzımdan bir hıçkırık kaçmasına engel olamadım. Kalan son umut kırıntılarını kullanıp, "Ben sana güvenmiştim," dediğimde sanki tokat atmışım gibi yüzüme baktı. Ellerini duvarların ardına sakladığım bölgeden çekip tekrar boynuma getirdi ama bu sefer yavaş değildi. Ani bir şekilde boğazımı sıkmaya başladığında, ölü ruhların arkasına saklanan inancım kor bir ateşten farksızdı. "Bende sana güvenmiştim." dediğinde sesindeki acımasızlık 'Ben buradayım' diye bağırıyordu. "Ben senin eline bir meşale verdim; aydınlat bizi diye, ışık tut bize diye. Sen o meşaleyi beni yakmak için kullandın. Ve bende tam şuan sana yardım ediyorum. Sadece ben değil, sende yanacaksın.

  • aşk
  • intikam
  • izler
  • karanlik
  • oyun
TalhaTokk TalhaTokk Apr 14, 2016
Cümlelerdeki akıcılık ve gerçekçilik hikayeyi güzelleştiriyor.
acimatriyarka acimatriyarka Apr 14, 2016
Betimlemelerin güçlü. Yazımın güzel. Tanıtımdaki ip benzetmesini de beğendim. Gözüme çarpan bir hata yok ama bazı yerlerde betimlemeleri biraz azaltabilirsin böylece daha sürükleyici olur:) Başarılar
_Moisa_ _Moisa_ Apr 14, 2016
uzun, akıcı ve uslübu bir numara <3 ellerine sağlık güzelim :*
cgl_atesoglu cgl_atesoglu Apr 14, 2016
Teşekkür ederim. Ama zaten ilk bölüm olduğu için öyle. İlerleyen bölümlerde düzeliyor.  Tekrar teşekkürler
romaninilkkelimesi romaninilkkelimesi Apr 15, 2016
Biraz uzun yazsaydın keşke onun haricinde çok iyi benzetmelerine hayran kaldım
cgl_atesoglu cgl_atesoglu Apr 16, 2016
Teşekkür ediyorum. Ama ilk bölüm olduğu için böyle zaten. Diğer bölümlerde gittikçe olgunlaşan bir yazım oluşuyor. Tekrar teşekkür ederim.