Günahın Esareti

Günahın Esareti

280K Reads 12.5K Votes 26 Part Story
Rabia Düğün By rabia19951905 Updated Jan 09, 2017

Bir adam ne kadar acımasız olabilir? Kardeşinin intikamı için en fazla ne yapabilir? Ani bir kararla yanına yatıp gözlerini kapattı Karan. Kızın ona döndüğünü hissetti ama açmadı ilk gözlerini. Daha sonra açıp ona döndüğünde gözlerinin kapalı olduğunu gördü. Sonra kızda titrekçe açtı gözlerini. 

Gözleri öyle şeyler anlatıyordu ki...

'Suçsuzum Karan' diyordu kız..

'Çok yandım. ' diyordu adam..

'Sarılsa keşke bana ' diyordu kız..

'Sarılamam ' dedi adam. 'Sarılırsam herşey biter.. ' 

Kız arkasını döndü usulca. Karan derin bir nefes alıp elini kızın saçlarına getirdi. Gözlerini yumup elleri saçlarında uykuya daldı. 

Ama sarılmadı...

  • esaret
  • intikam
  • işkence
  • masum
  • ruhsuz
taylannada taylannada Dec 13, 2017
Yazık kız bi de elimi tutsa unuturum olanları falan diyo. Enes yavşağı biz senin gibilere adam demiyoruz. Boşuna nefes alıp kirletiyosun dünyayı alma nefes bi zahmet.
obircaykolik obircaykolik Aug 10, 2017
Sesi bir tuhaf geldiğine göre belkide Veysel yanında başına silah dayamış ve onu kardeşini onaylaması için tehdit ediyor.
taylannada taylannada Dec 13, 2017
Enes kimseyle yatmamıştır. Eminim kendini filize saklamıştır. Biri de enes e tecavüz etsin durumu eşitlesinler. Bakalım nasıl oluyomuş zorla.
nergiz_gs nergiz_gs Oct 11, 2017
Peki filizin ne suçu vardı. Suçsuz du o onu kim düşündü
taylannada taylannada Dec 13, 2017
Enes gerizekalı malı destek olmayacaktın bari hiç karşısına çıkmasaydın bari. Tek sorumlu sensin aptal. Kız kendini sensiz de toparlardı belki ama konuşmasaydın hiç.
Filize yazık oldu. Şunu biliyorum ki bu olayın aynısını yaşayan binlerce belki milyonlarca insan var. Geberin lan. P*çsiniz hepiniz.