NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Rumuz: MEGOLAMAN

Rumuz: MEGOLAMAN

122K Reads 1.4K Votes 32 Part Story
m.d By mensemortuis Updated May 15

Bir sabah uyandın ve bedenin ortalarda yok. Ruhun mu? Tanımadığın bir kız bedeninin içerisinde.
 
 Yiğit, dünyanın her tekmesine rağmen son senesine ayak basmış bir fen öğrencisidir. Haliyle çoğu öğrenci gibi tek temennisi, üniversite sınavını başarı ile geçip ailesinin o çok istediği fakülteyi kazanmaktır. Onu ne okulun popi kızları 'sarı civcivler', ne Harry Potter serisinden fırlamış Voldemort kadar suratsız 'Fizikçi Baddal', ne de dersi ekmek konusunda ayartmaya çalışan '12-E Tayfa'sı durdurabilirdi. Eh. Sonuçta o, kendini beğenmiş bir sigortalı egoydu. Kendini o kadar üstün görüyordu ki bir gün, tatlı bir hırsız tarafından, talihsiz bir şekilde cezalandırıldı. 
 
 Kaybettiği yalnızca hayatı değildi. Bedeni, en kötüsü de cinsiyetini kaybetmişti. Artık o, herkesin dilinden düşmeyen Yiğit Albay değildi. Korkarım Yasemin Tusemoğlu olarak yaşamaya da hiç razı değildi. Üstelik bedenini çalan hırsızla komşu olacağı gerçeği, aklını kaçırmasına sebep olacak bir oyundu.
 
 Bir yandan erkeklerden köşe bucak kaçarken, diğer yandan 'cici' annesinin ısrarı üzerine bir sevgili bulması gerekiyordu. Peki bir erkekle çıkmak ne kadar mantıklıydı?
 
 Önünde iki seçeneği vardı: Ya bir erkekle çıkacak ve hayatı boyunca her iki dakika da bir kusacaktı ya da kendi bedeni ile sevgili olarak dünya tarihinde bir ilke imza atacaktı.
 
 O ne mi yaptı?
 
 ---
 
 Bilim Kurgu# 2
 Mizah# 95

isa68842 isa68842 Nov 12, 2016
Yazdığım birşey var bi baksaniz hikaye falan deil +18 de deil rica ediooorrm
emerqueen emerqueen Sep 05, 2016
Defterin devreleri yandı bence bir elini yüzünü yıkayın düzelir
Eski bölümlere göre daha ayrıntılı ve daha güzel yazılmış ahh önceden bölümleri tek tek beklerken birden 40 küsür bölüm görmek çok sevindirdi xkxkx
srplozr srplozr Nov 09, 2016
Yeniden yayınlamayı keşke bitirdikten sonra yapsaydın böyle büyük ihtimalle son bölüme kadar okumuş olan okuyucular bölüm içeriklerini unutmuş olacak, üzgünüm ki onlardan biri de benim 🙁
Huseyn_Musayev Huseyn_Musayev Oct 10, 2016
Hiç intihar edenleri merak etmedin mi? 》》》 Neden Yaptın? 《《《 Eminim beğeniceksiniz.
trulytae trulytae Dec 23, 2016
Ya bir dakika hiçbir şey anlamadım şuan ve bu birinci kitap değil mi yoksa bundan önce yazılmış bir şeyler var mı