EMANET AİLE(DESTEK AŞK'LAR SERİSİ 1)(TAMAMLANDI)

EMANET AİLE(DESTEK AŞK'LAR SERİSİ 1)(TAMAMLANDI)

216K Reads 11.3K Votes 63 Part Story
Rüveyda Gökçe By ruveydagokce21 Updated Jan 17

İnsanın canını en çok ne yakar? Arkadaşla kavga? Aşk acısı? Anne baba kavgası? Ya da azıcık taze yenen azar? Herkesin canına tak eden nokta farklıdır. Buna göre çektiği acının da derinliği değişir. Fırtınalar kopar içinizde ve o acı öyle bir siner ki en derinlerinize, kimse içinizde ne fırtınalar kopardığını tam olarak kestiremez o acının. Ama bir gün öyle biri girer ki hayatınıza tam da o fırtınanın soğuk yeller estirdiği kalbinize; işte o insan anlar sizin fırtınanızı nasıl dindirmesi gerektiğini. Kader dediğimiz olgu, 'Her şerde bir hayır vardır.' sözünü yüzümüzde acı bir tebessümle bize öyle bir anlatır ki, bir yanımız buruk bir acı ile kıvranırken bir yanımız içimizdeki fırtınayı dindiren insana sıkı sıkı bağlanmak ister ve bağlanır da nitekim. 

O yüzden kemerlerinizi iyi bağlayın, İstanbul'un en nadide semtlerinden birinde prensesler gibi büyümüş Erva-Eylül Sözeri kardeşlerin karşısına Karadeniz'in hırçın dalgalarıyla yetişmiş Yaman-Yağız Mertoğlu kardeşler çıkarsa ne olur görelim.

Ve unutmayın;
Herkesin hayatı hiç ummadığı anda değişir.

Bir de;
Her şeyden önce 'Destek Olmaktır' AŞK.

21.08.2015-Tüm hakları saklıdır.

  • aşk
  • destek
  • dram
  • komedi
  • romantik
Merveakyol920 Merveakyol920 Jun 19, 2017
Rizeli süper karakter benim oralı. Bu arada kitabın sürükleyici
ruveydagokce21 ruveydagokce21 Aug 21, 2015
Çok teşekkür ederim yine ve yine :) bakalım birlikte nereye gideceğiz aklımda var bir şeyler hayırlısı diyelim :) Karadeniz erkeğine gelince bir Karadenizli olarak araya karışsınlar istedim :)
maviivam maviivam Aug 21, 2015
Allah'ım Karadeniz erkeğimi :) çok fena çok :) kendimden biliyorum..