NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Nie do końca umarli II

Nie do końca umarli II

31.5K Reads 4.2K Votes 35 Part Story
claire1902 By claire1902 Completed

Po trzech latach od wykrycia wirusa zmieniającego ludzi w zombie, wszystko się zmieniło. Świat, jaki znaliśmy przestał istnieć. Czy na zawsze? 
Razem z moim bratem próbuję przeżyć i nie dać się zjeść. Nie jest to łatwe. Mam jeden cel, znaleźć i zabić gang, który wszystko mi odebrał. Czy mi się to uda? A może jedno nieoczekiwane spotkanie, odwróci moje już i tak niepoukładane życie do góry nogami. Czy w tym nowym świecie jest szansa na miłość, przyjaźń i bezpieczeństwo? 
Przekonajcie się sami...
Mam na imię Niki, a to jest moja historia...
******
Nie czytaj, jeśli nie czytałeś pierwszej części :)
Osiągnięcia 
#5 in Paranormalne

WolfExan WolfExan Jun 03
Hej... ciekawe jest to napisane, a wy lubicie ciekawe opowieści w stylu świata ogarniętego przez zombie. Skoro tak, to zapraszam do mnie. Opowieść nazywa się "Izolation"
MartinaMJJ MartinaMJJ Dec 18, 2016
No, kolejną część zaczęłaś z rozmachem 😁 Jest świetna! 😍 Widać, że przeszłość ukształtowała psychikę Niki. Teraz jest silniejsza, dojżalsza... Mam nadzieję, że uda jej się zrealizować plan i pomścić swoją rodzinę 😉
inator inator Dec 20, 2015
Rozdział super jak zawsze. Muszę przyznać że okładka tego opowiadania niesamowicie przypomina mi gre The Last Of Us.  Jeśli chcesz możesz popatrzeć w Google o czym jest. Naprawdę świetna gra tak samo jak twoje opowiadanie :')
TakaZajebistaMalaMe TakaZajebistaMalaMe Sep 08, 2015
Niedawno zaczęłam czytać twoje opowiadania i jestem oczarowana... Przeczytałam pierwszą część i jestem szczęśliwa że kontynuowalas opowiadanie...  Nie mogę się doczekać kolejnych rozdziałów... Wielka szkoda że nie chcesz już pisać bo naprawdę masz wielki talent...  Pozdrawiam :)
Sakino03 Sakino03 Sep 06, 2015
Rozdział bardzo fajny!Mam nadzieję że nie przestaniesz pisać bo historia bardzo mnie wciągnęła.Weny życze!