Nie do końca umarli II

Nie do końca umarli II

37.9K Reads 4.8K Votes 35 Part Story
claire1902 By claire1902 Completed

Po trzech latach od wykrycia wirusa zmieniającego ludzi w zombie, wszystko się zmieniło. Świat, jaki znaliśmy przestał istnieć. Czy na zawsze? 
Razem z moim bratem próbuję przeżyć i nie dać się zjeść. Nie jest to łatwe. Mam jeden cel, znaleźć i zabić gang, który wszystko mi odebrał. Czy mi się to uda? A może jedno nieoczekiwane spotkanie, odwróci moje już i tak niepoukładane życie do góry nogami. Czy w tym nowym świecie jest szansa na miłość, przyjaźń i bezpieczeństwo? 
Przekonajcie się sami...
Mam na imię Niki, a to jest moja historia...
******
Nie czytaj, jeśli nie czytałeś pierwszej części :)
Osiągnięcia 
#5 in Paranormalne

  • apokalipsa
  • miłość
  • przetrwanie
  • przyjaźń
  • zombie
WolfExan WolfExan Jun 03, 2017
Hej... ciekawe jest to napisane, a wy lubicie ciekawe opowieści w stylu świata ogarniętego przez zombie. Skoro tak, to zapraszam do mnie. Opowieść nazywa się "Izolation"
Bardzo fajne opowiadanie ! Zapraszam do mnie aby ocenić moje dzieło :3
MartinaMJJ MartinaMJJ Dec 18, 2016
No, kolejną część zaczęłaś z rozmachem 😁 Jest świetna! 😍 Widać, że przeszłość ukształtowała psychikę Niki. Teraz jest silniejsza, dojżalsza... Mam nadzieję, że uda jej się zrealizować plan i pomścić swoją rodzinę 😉
inator inator Dec 20, 2015
Rozdział super jak zawsze. Muszę przyznać że okładka tego opowiadania niesamowicie przypomina mi gre The Last Of Us.  Jeśli chcesz możesz popatrzeć w Google o czym jest. Naprawdę świetna gra tak samo jak twoje opowiadanie :')
TakaZajebistaMalaMe TakaZajebistaMalaMe Sep 08, 2015
Niedawno zaczęłam czytać twoje opowiadania i jestem oczarowana... Przeczytałam pierwszą część i jestem szczęśliwa że kontynuowalas opowiadanie...  Nie mogę się doczekać kolejnych rozdziałów... Wielka szkoda że nie chcesz już pisać bo naprawdę masz wielki talent...  Pozdrawiam :)
Sakino03 Sakino03 Sep 06, 2015
Rozdział bardzo fajny!Mam nadzieję że nie przestaniesz pisać bo historia bardzo mnie wciągnęła.Weny życze!