NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
HiRa

HiRa

19.3K Reads 1.3K Votes 33 Part Story
Papatyakokulukitapçı By RomantikIstanbullu Updated Dec 23, 2016

Oldukça kilolu,gözlüklü ve asosyal...

   Böyle görünen birinin mutlu olması pek görülmüş değildi. Hira'nın okul hayatı görünüşü yüzünden zaten azap vericiydi ancak o artık Lise'ye başlamıştı ve herşey birkaç kademe birden zorlaşmıştı... Üstüne üstlük okuldaki en göz alıcı çocuğa karşı hisleri vardı. 
 
  Ya alaylara ve görmezden gelinmeye sessizce boyun eğecekti ya da Lise'nin son yılına bir Liseli gibi devam edecekti...


&&&&&&&

  "Hira Arslanoğlu... Görünüşünü değiştirdin diye değişeceğini falan mı sanıyordun!?" diye konuşmaya devam etti alayla...Bağırmıyordu ama bu daha sinir bozucu bir tondu." Hayallerini çöp kovasına atsan iyi olur! Sen hala aynı kişisin! Görünüşün değişse bile herkes sana aynı davranacak! Hep aptal bir silik olacaksın!Boş umutlara tutunma!" 

   "Benim her zaman o okulda olan kız olduğumu biliyorsan...neden şimdiye kadar söylemedin?...Neden burda durmuş dans ediyorsun benimle?"diye sordum kısık çıkan sesimle. İçimdeki yıkılmışlık sesime de yansımıştı... 

  Dudaklarını kulağıma eğip fısıldadı. "Çünkü kendini tekrar ait olduğun yere koymanı izlemek keyifli olacak ve benimle ilgili aptal umut dolu gözlerini izlemek zevk verici..."

18/08/2015 tarihinde yayımlanmaya başlanmıştır. Tüm hakları şahsıma aittir!

nisaluleci nisaluleci Feb 02, 2016
Merhaba, bazı yanlış büyük harf kullanımları dikkatimi çekti sadece. Yoksa tanıtım olarak gayet iyi. :)
nisaluleci nisaluleci Feb 02, 2016
Böyle kuzenimiz olsa bizim de ohoo :D Bu bölümde de bazı yazım ve noktalama yanlışları dikkatimi çekti. Bunları düzenlerden daha iyi olacağını düşünüyorum. :)