HiRa

HiRa

24.6K Reads 1.4K Votes 33 Part Story
Papatyakokulukitapçı By RomantikIstanbullu Updated Dec 23, 2016

Oldukça kilolu,gözlüklü ve asosyal...

   Böyle görünen ve kolejde okuyan birinin mutlu olması pek görülmüş değildi. Hira'nın okul hayatı görünüşü yüzünden zaten azap vericiydi ancak o artık Lise'ye başlamıştı ve herşey birkaç kademe birden zorlaşmıştı... Üstüne üstlük okuldaki en göz alıcı çocuğa karşı hisleri vardı. 
 
  Ya alaylara ve görmezden gelinmeye sessizce boyun eğecekti ya da lisenin son yılını hayallerindeki gibi devam edecekti...

&&&&&&&

  "Hira Arslanoğlu..."Kalbimi deli gibi çarptıran ılık nefesini boynuma doğru bıraktı. Ah, tekrar konuşup tüm büyüyü bozmasaydı birkaç saniye sonra eriyebilirdim onun kolları arasında sıcak göğsüne. Ama konuştu işte... "Görünüşünü değiştirdin diye kim olduğun gerçeğinin değişeceğini falan mı sanıyordun!?" diye devam etti alayla...Bağırmadı ama bu, dişlerimi sıkmama neden olacan daha sinir bozucu bir tondu. "Hayallerini çöp kovasına atsan iyi olur!Geçmişini biliyorum ve sen hala aynı kişisin! Görünüşün değişse bile herkes sana aynı davranacak! Hep,aptal bir silik olacaksın. Boş umutlara tutunma, Küçük Aptal." 

  Daha bir dakika önce damarlarımda hızla akan kalp ritimlerimi koruyan heyecanım, yerini sinire bırakmıştı... 

   Ondan beklediğim sözcükler bunlar değildi ve hayal kırıklığı bir sarmaşık gibi sinirimin etrafını sarmaya başlamıştı ağır ağır. Gözlerine baktım. "Benim her zaman o okulda okuyan kız olduğumu biliyorsan...neden şimdiye kadar söylemedin?...Neden,burda durmuş dans ediyorsun benimle?"diye sordum kısık çıkan sesimle. İçimdeki yıkılmışlık sesime de yansımıştı... 

  Dudaklarını kulağıma eğip fısıldadı. "Çünkü, Küçük Aptal... Kendini tekrar ait olduğun yere koymanı izlemek keyifli olacak. Ve bir de...umut dolu gözlerini izlemek acayip zevk verici..."

18/08/2015 tarihinde yayımlanmaya başlanmıştır. Tüm hakları şah

nisaluleci nisaluleci Feb 02, 2016
Merhaba, bazı yanlış büyük harf kullanımları dikkatimi çekti sadece. Yoksa tanıtım olarak gayet iyi. :)
nisaluleci nisaluleci Feb 02, 2016
Böyle kuzenimiz olsa bizim de ohoo :D Bu bölümde de bazı yazım ve noktalama yanlışları dikkatimi çekti. Bunları düzenlerden daha iyi olacağını düşünüyorum. :)