HiRa

HiRa

15.2K Reads 1K Votes 37 Part Story
Papatyakokulukitapçı By RomantikIstanbullu Updated Nov 16

Kiloluyum...

Gözlüklüyüm...

Diş tellerim var...

Özgüvenim yok...

Asosyalim...

Alay konusuyum...

Her birinden bıktım...

Ve mutsuzum...

Yine de bunları düzeltmek için hiçbir girişimde bulunmamıştım,çünkü bir kez alay edilen olsursan hep aynı giderdi. Fakat geriye dönüp bununla ilgili yazılmış kitaplara,yapılmış programlara bakarsak bütün değişim hikayelerinin ardında bir kız veya erkek olduğunu görebiliriz.Hoşlanılan biri ve onun için yapılmaya başlanan sporlar,diyetler.İşin sonucunda başarıyı yakalayıp yakalayamayacağın belli değildir ama yine de sevdiğin kişiyi kendine hatırlatıp onunla mutlu olabileceğini düşünerek daha çok çabalarsın...

Benim de zayıflamayı istememin ve fikirlerimin değişmesinin ardındaki gizli özne hoşlandığım çocuktu...O bana bakmazdı ama ben onu uzaktan izlerdim.Çok yakışıklıydı ve okulun sert çocuğuydu.Onu kazanabilmek için kararımı verdikten sonra azmettim ve değiştim.

&&&&&&&

  "Hira Arslanoğlu... Görünüşünü değiştirdin diye değişeceğini falan mı sanıyordun!?"diye konuşmaya devam etti alayla..." Hayallerini çöp kovasına atsan iyi olur! Sen hala aynı kişisin! Görünüşün değişse bile herkes sana aynı davranacak! Hep aptal bir silik olacaksın!Boş umutlara tutunma!" 

   "Benim her zaman o okulda olan kız olduğumu biliyorsan...neden şimdiye kadar söylemedin?...Neden burda durmuş dans ediyorsun benimle?"diye sordum kısık çıkan sesimle. İçimdeki yıkılmışlık sesimede yansımıştı... 

  Dudaklarını kulağıma eğip fısıldadı. "Çünkü kendini tekrar ait olduğun yere koymanı izlemek keyifli olacak ve benimle ilgili aptal umut dolu gözlerini izlemek zevk verici..."

18/08/2015 tarihinde yayımlanmaya başlanmıştır. Tüm hakları şahsıma aittir!

nisaluleci nisaluleci Feb 02
Merhaba, bazı yanlış büyük harf kullanımları dikkatimi çekti sadece. Yoksa tanıtım olarak gayet iyi. :)
nisaluleci nisaluleci Feb 02
Böyle kuzenimiz olsa bizim de ohoo :D Bu bölümde de bazı yazım ve noktalama yanlışları dikkatimi çekti. Bunları düzenlerden daha iyi olacağını düşünüyorum. :)