Isabella Potter

Isabella Potter

70.5K Reads 5.1K Votes 35 Part Story
Inna_odInnych By Inna_odInnych Completed

Główna bohaterka, Isabella, jest nie tylko kuzynką Harry'ego Pottera, ale również córką Lorda Voldemorta. O jej pochodzeniu wie zaledwie kilka osób, a ona sama ukrywa się w Hogwarcie pod innym nazwiskiem. W szkole jest inaczej, niż to sobie wyobrażała, a na jej drodze piętrzą się kolejne trudności. 
Jak szkoła wpłynie na jej relacje z przyjacielem Draconem Malfoyem? Czy uda jej się spełnić marzenie i zaprzyjaźnić się z Harrym? Jak poradzi sobie w szkole, która zaskakuje ją od samego początku? 

Isabella Potter, jest opowiadaniem stworzonym na podstawie całego cyklu o Harrym Potterze i składającym się, analogicznie do cyklu, z kilku części. 
Część drugą znajdziecie tutaj: https://www.wattpad.com/story/83827309-isabella-potter-2

  • dracomalfoy
  • harrypotter
  • isabellapotter
  • severussnape
Inna_odInnych Inna_odInnych Jul 10, 2017
@LittleMoonkey Dziękuję :) Może się spełni i kiedyś będę sławną autorką ;) Na razie pracuję nad moją książką, ale jestem dopiero w połowie...
spideypotter spideypotter Jun 11, 2016
Świetne, kiedy tylko zaczną się wakacje na pewno przeczytam całość *.* A Ciebie jeśli tylko masz czas i ochotę zapraszam do siebie :D Niedawno (dziś) też zaczęłam opowiadanie o Harrym, może Ci się spodoba :D Pozdrawiam ^^
_Catwomen_ _Catwomen_ Aug 08, 2016
"Podejrzrwam, że również nie ma pojęcia o tym, że oboje jesteśmy czarodziejami" przepraszam ale czy to zdanie ma sęs ?