NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
GÜMÜŞ (Silver)

GÜMÜŞ (Silver)

325K Reads 17.3K Votes 48 Part Story
Audrey Brown By byLita Completed

Olağanüstü düşmanları tarafından etrafı sarılmış bir Türk kızı!

Türünün son örneği ve korkulacak bir varlığın soyunu yürütüyor. Vampir İmparatorluğunun yok oluş fermanı onun elinde ama o bu gerçeği bilmiyor. Dönüşeceği düşünülüyor ve ölümü şiddetle isteniyor. Bunun için, güçlü Fransız bir asker görevlendiriliyor. Ama kız, düşündükleri gibi ne bir yaratığa dönüşüyor ne de tehlike saçıyor. Ta ki o şeyi bulana kadar; düşmanları tarafından öldürülen babasının, ona emanet ettiği Gümüş pusula sayesinde güçlenecek ve yön bulacak. Pusula kuzeyi gösterirken onu öldürmek için görevlendirilen, yanından bir an olsun ayrılmayacak. Birbirlerine olan bağlılıkları, günden güne koyu bir aşka dönüşecek...
 
 SON TÜR SERİSİ (The Last Species)
 GÜMÜŞ - BRONZ - ALTIN 
 
 
 
 Tüm hakları saklıdır. (KİTAP ANLAŞMASI YAPILDI) Herhangi bir çalıntı söz konusu olduğunda yasal işlem başlatılacaktır.

Mehmedinov Mehmedinov Mar 21
Son hikayeme bir göz at devamını hergün takip edip bekleme garantisi veriyorum
hayat4060 hayat4060 Sep 29, 2016
Karanlıklar ülkesi :) ama yanlış anlamazsan adam hiç yakışıklı değil yaa
busetol busetol Dec 27, 2016
Merhaba ben de kitap yazmaya başladım. Okursanız belki de pişman değil mutlu olacaksınız . Çünkü bu gibi kitaplar bile en başta acemiydi hiç okunuyordu sonra destek sayesinde yükseldi ben de bunlardan olabilirim Belki de ve bu sizin desteğinizle olur..
tugayh tugayh Oct 06, 2016
Şuan ismini tam hatırlayamasam da burda bir çizgifilmle benzerlik var. Yanlış anlamayın çalmışsınız demiyorum, belki esinlenmişsinizdir. Bi kız vardı ona "tişuanzi" diyorlardı. Saçının bir tutamı kırmızıydı. Ona benzettim :)