ATEŞ VE GÜNEŞ

ATEŞ VE GÜNEŞ

279K Reads 15.5K Votes 51 Part Story
casablanca94 By casablanca94 Updated 14 hours ago

Suroğlu Şirketler Grubu'nun CEO'su Ateş Suroğlu'nun henüz iki haftadır asistanlığını yapan Güneş, oldukça naif olmasına rağmen cesurdur ve en dikkat çeken özelliği sivri diline hakim olamadığı o kıvrak zekasıdır. Öyle ki birinin daha dikkatini çekmektedir ve bu kişi hiç şüphesiz genç patronu Ateş Suroğlu'dur. Ancak Ateş,onun varlığını kadınsı özelliklerinden çok kişiliği ile fark eder. Güneş ise patronundan çekinse de ona karşı her zaman cevap verebilecek konumdadır ve herkes gibi o da patronunun her zaman sert ve kuralları esnetmeyen bir adam olduğunu sanmaktadır. Ta ki o korku dolu ve gerilimi iliklerine kadar hissedecekleri geceye kadar..
 
 O gece,her ikisi içinde kötü bir vakit de olsa hayatlarını sonuna kadar değiştirecekleri ve birbirlerinden kopmalarının o kadar da kolay olmayacağının habercisidir.Öyle ki bu yolda başlarına gelecek her şeye karşı her zaman bir tarafın tetikte olması gerekmektedir..
 
 Ve tüm bunların bir bedeli olacaktır..
 
   "Biraz önce ateşe uzattım elimi,alevin tam ortasına..Bu bir yangın, yanıyorum ama acıyı hissetmiyorum.."
 
             Güneş Soydan...
 
   "Çünkü ben böyle biriyim Güneş ve değişmeyeceğim. Ve dünyada senin için yanlış bir seçim olduğumu gösteren tüm nedenleri haksız çıkaracak bir özür yok.." 
 
              Ateş Suroğlu...

esoes1980 esoes1980 May 14, 2016
Hikaye bitmeden başlamayim dedim ama dayanamadim vişş yavrum o nasıl savaş ya kızım koyma şöyle resimleri sonra agzimizi yerden kaldiramiyoruz😂😂😂😂
Arzu6060 Arzu6060 Apr 21, 2016
ates ve gunesi okumak harika yeni basladim ve simdiden bolumlere gecmek icin sabirsizlaniyorum gunes atese cekiliyor sanki kiraca nisanli ama ve gelen adamlar atesin dusmanlari galiba emegine saglik yazarcim
crescent_tough crescent_tough Apr 17, 2016
Güzele benziyor. Patron — Sekreter ilişkisi klişe ama sen anlatımınla bunu harika kapatmışsın. Şimdi ben 2. bölüme geçeyim..
evadansonrakikelime evadansonrakikelime Dec 11, 2015
Hadi bismillah diyim:)) birkaç bölüm toplayayım dedim djjsjsjsj
blogisabel blogisabel Dec 05, 2015
Henüz yeniyim buralarda ama çok güzel bir hikaye buldum kendime. Ateş ve Güneş bende daha ilk bölümden merak uyandırdılar. :)
Sinemsakt Sinemsakt Oct 31, 2015
Grubun isminin Renkli Rüyalar Serisi değil de Casablanca'nın Kaleminden ya da Ceren Kuyaş'tan şeklinde yaparsan bence Ateş ve Güneş için daha kapsayıcı olur Ceroş'um ama sen bilirsin :*