ÇAPKIN LİSELİ

ÇAPKIN LİSELİ

508K Reads 18.9K Votes 60 Part Story
Sinem Deniz By Sinem_Denizz Updated Aug 12, 2017

Monoton bir lise hayatı olan Hayal kitaplarıyla mutluydu. Ta ki sınıfa Arda gelene kadar. Arda sınıftaki kızların gözdesi olurken Hayal için burnu havada olan bir çapkından başka bir şey değildi, Arda. Birbirlerini ilk gördükleri anda nefret eden bu iki genç sınıfın gözde çifti olmaya başladıklarında kaderin onlar için bir oyunu vardı. 
   Birbirlerinden nefret eden bu iki genci kader ağlarıyla birleştirecekti. Kaderin yazdığı bu oyunda onların bu oyunu oynamaktan başka çareleri yoktu.
 
 DİPNOT:
 Bu kitabı yazarken ilk başta benim hayatımdan ve hayalimde olan (Hayal'in) hayattan izler olacak sanıyordum. Oysa yanılıyormuşum. Meğerse bu kitapta sizden de izler varmış. Sizlerin hikayeniz de var, bu kitapta. Bunu yorumlarınızdan, bana attığınız mesajlardan anlıyorum. Bana attığınız güzel ve destekleyici mesajlar ve yorumlar için teşekkürler...Bu kitabı seven, kitaptaki karakterlere gerçekmiş gibi üzülen ve sevilen okuyucularım, teşekkür ederim,tekrar. Kitabı, Hayal'i ve özellikle Arda'yı bu kadar çok seveceğinizi düşünmemiştim. Kitabın okuyucusunun hayalinde ve kalbinde olması bir yazar için en büyük mutluluk...
 
 Sizinle yeni Hayal'lere doğru olmak ümidiyle...
 Snm_Deniz! 
 
 (Mektup gibi oldu, biliyorum :)Ama ne yapayım, yazmak istedim!)

 • aşk
 • gençkurgu
 • hayalperest
 • kazonava
 • lise
 • nefret
 • romantikkomedi
nerminisko nerminisko Nov 17, 2017
Bırak ne hali varsa görsün ne de olsa ağlayınca yine senin omzunda ağlayacak
Hayalperestim21 Hayalperestim21 Aug 03, 2017
Yada kimse birbirini sevmesin arbayle giderken tavsana carpip olsunler oglan ve kiz .ama tavsan olmesin yazik hayvana ne sucu gunahivar ya hayvancikcagizin
isim_neden_gerekiyor isim_neden_gerekiyor Jul 20, 2017
yalniz karate savunma sanati.Dovusmek icin degil.Sana hamle yapilirsa kendini savunabilmen icin yani😊
isim_neden_gerekiyor isim_neden_gerekiyor Jul 20, 2017
tum duygulari sevgiliye ve aska baglayan ergenlersiniz demek😩
Aşık olsaydın eğer böyle bir soruyu kendine soramayacak kadar mantıksız olurdun aşk değil mi bu pişmanlık nedir bilmez
Sinem_Denizz Sinem_Denizz Jul 24, 2017
Benim hikayem "REKLAM PANOSU YA DA KİTAP TANITMA PANOSU DEĞİL!!!" Buraya şu kitabıma bakar mısınız, şu kitabı okur musunuz diye yazılar yazmayın!!! Ben kimsenin hikayesine girip de kitabımı okur musunuz diye yazmıyorum. Siz de yazmayın!!!