Doğan Güneş

Doğan Güneş

866K Reads 24 Votes 1 Part Story
⭐MrvBhr⭐ By mrvbhrsmsk Updated Aug 12

Bir yanlış daha ne kadar hayatınızı mahvedebilir ki? Hem de bu kadar zorluk ve acının arasında daha ne kadar canınız yanabilir? 

Böyle bir anda Allah'tan ufak bir umut ışığı beklersiniz. Kimi zaman o ışık erken belirir kimi zamanda geç belirir, belki de biz o ışığı buluruz da bir türlü ayırt edemeyiz...

°°°°°°°

Gözlerimi sımsıkı kapattım. O sözleri bir daha duymak istemiyordum. Yıllardır aynı sözleri duymaktan bıkmıştım. Ezberlediğim kelimeler hiçbir zaman değişmemişti. Tek değişen sözleri söyleyen doktorlardı.

"Duymak istemiyorum!" dedim kararlı bir sesle. Doktorunda anneminde sesi kesilmişti. Koca odada kimseden çıt çıkmıyordu. Ben dahil.

Gözlerimi yavaşça açtım ve bana şaşkınca bakan doktorun gözlerine diktim mavilerimi. "Aynı şeyleri duymak istemiyorum. Neden böyle olduğumun farkındayım."

"Ciddi misiniz?"

"Evet." Anneme döndüm. Dolu gözlerle bana bakıyordu. "Anne... Üzülme. Hadi gidelim."

Yatakta doğrulunca karnıma keskin bir ağrı girdi. Yüzümü buruşturdum. Bu ağrılardan da sıkılmıştım. Tam yataktan inecekken doktorun sözleri ile annem de bende olduğumuz yerde donup kalmıştık.

"Bebeğinize dikkat etmeniz gerekiyor Sevgi Hanım."

Hı? Ben yanlış mı duydum acaba?

feyzaserra2004 feyzaserra2004 7 days ago
Ama kitabin konusu çok güzel böyle durabilir sen bir final yazıp başka bir hikaye de yazabulursun bence öyle daha iyi olur ama sen bilirsin :)))))
silinecek yazısı beni de üzmüştü ama sadece yayından kaldıracak olmana sevindim mi üzüldüm mü bilemedim bence kitap harikaydı ama sen daha iyi bilirsin inşaallah senin için en iyisi olur
BeyzaTosun0 BeyzaTosun0 Aug 09
tamam o zaman sorun yok sileceksini görünce üzülmüştüm yayından kaldırıp yeniden yazman daha mantıklı inşallah kafa olarak iyi olursun sonuçta bu bir kitap sen daha önemlisin...:)))
miraytkn miraytkn Aug 12
Konu değişmesin bence bu kitap o konuyla güzel ama yinede en iyisini sen bilirsin tabii. 😉😊