NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Elif'in Savaş'ı

Elif'in Savaş'ı

20.1K Reads 1K Votes 35 Part Story
Gülseren Alper By glsrnalper Updated a day ago

DÜZENLENDİ

Ben Siyahtım, Siyah'ın Beyaz'ı.

Bildiği tek bir gerçek vardı o da dedelerinin zengin olup kendilerinin fakir bir hayat yaşaması.

Elif, babası tarafından küçükken çeşitli şiddetlere maruz kalmış fakat buna ragmen cesur, güçlü, asabi ve merhametli bir kız çocuğu. Günün birinde anne ve babasının onu ve kardeşini terk ettikten sonra hayatı tepe taklak olur her ne kadar anne baba gibi davranmasalar bile Elif'in hayatını değişmesine sebep olmuşlardı. Kendini bildi bile amca ve teyzesini öz anne babasını yerine koymuş kendisiyle beraber küçük yaşta terk edilen kardeşi de teyzesi ve amcasını öz anne baba olarak biliyordu, tüm olanlardan habersiz.


Bir anda değişen hayatına giren Savaş onun hayatını daha çok değiştirecekti. Elif, ona ne kadar kızarsa kızsın , ne kadar intikam almak isterse istesin kendini hiç bilmediği bir duygunun içinde bulacaktı.

 Savaş onun için Elif'in olacaktı. Elif, ailesiyle savaşacaktı. Elif, hayatla savasacaktı. Bu her anlamda, "Elif'in Savaş'ı"

kral_kedi kral_kedi Jun 16, 2016
Diğer bölümlerinide bu başarınla sürdürmen dileğim ile hikayeni beğendiğimi söylemek istiyorum. Yeni bir kitap yazdım KUZENİMİN HİZMETÇİSİ umarım sende benim hikayemi beğenir ve desteğini esirgemezsin.
               https://www.wattpad.com/story/75056566-kuzenimin-hizmet%C3%A7isi
glsrnalper glsrnalper Feb 08
Evet değil karakter değişimi olduğu için burayı değiştiremiştim :) ama hemen değiştireceğim