İNCİR MASALI

İNCİR MASALI

35.5K Reads 3.7K Votes 53 Part Story
Öznur Çetin By oznurcetin0 Updated Nov 10, 2016

***

Bu koridoru da geçtiğimde boş ve sessiz bir koridor karşıma çıktı.

Koridorun sonundaki tabelada 'yoğun bakım' yazısını görünce adımlarımı oraya çevirdim.Tabeladaki ok işaretini parmağımla takip edip karşıma çıkan beyaz kapıya baktım.Merakla kapıya yaklaştığım anda açılınca zıplaya zıplaya elimde çilek kesemle içeri girdim.Karşıma camdan oda çıktı ve daha da meraklanıp yürümeye başladım.

Gördüğüm şeyle nutkum tutuldu.İçeride tahminen benim yaşlarımda bir çocuk üzerine bağlanmış kablolarla uyuyordu."Vay canına ne kadar da yakışıklı!"Pamuk prenses üvey annesinin verdiği zehirli elmayı yediğinde sonsuz bir uykuya dalmıştı.Cüceler onu cam bir tabuta koymuşlardı.Nedense aklıma bu masal gelmişti.Tek fark ikisinin cinsiyeti farklıydı.

Tam çıkacaktım ki son anda vazgeçip sinsice sırıttım ve kapısına yaklaştım.Otomatik kapı açıldığında büyük bir mutlulukla yanına koştum.

Bir filmde görmüştüm.Adam hastane odasında uyutuluyordu.Baş ucuna sevdiği kadın geliyordu ve bir mucize gerçekleşiyordu.Kadın ağladığı anda adam gözlerini açıyordu.Belki bende bir mucizeyi gerçekleştirebilirdim...
***
Olur da bir gün;çok yaklaşmışken hayaline...Dayanamayacak kadar  çok yaktılarsa canını...Göğsün sıkışıyorsa durup dururken...Nefes almayı sürekli unutuyorsan...Elini kalbine koy ve gözlerini kapat.Hala hayattaysan vardır bir umut.Unutma sakın!Her şeyi unutabilirsin ama bunu asla.
***
İlk bölümler düzenlenmeye alındı.Okumaya yeni başlayanlar için bir sorun olmaz.Amma ve lakin...Ön yargılı yaklaşmadan sonuna kadar okuyun.

  • aşk
  • dram
  • incir
  • komedi
  • tutku
  • tümör
  • umut
  • ölüm
  • şans
Bu sırada kitabımı gerçekten okuyup yorum atarsanız çok sevinirim değerli yazar.
elifcan468 elifcan468 Jan 21
Merhaba kitabın ı çok okumadım ama güzel bir kitaba benziyor
indovf indovf Dec 27, 2016
Sen baştan ipucu vermişsin meğer. Neyse spoi olmasın yenilere
baykussehri baykussehri Mar 07, 2016
Çok güzeldi. Öyle hoş duygular ile yazmışsın ki... Kurgu çok hoş çokta güzel ilerliyor, MaşAllah. ;) Ellerine sağlık. :)
rabiabas499 rabiabas499 Oct 12, 2015
Nasıl bu kadar enerjiksin ya? Ben olsam ilk 5 saat şoka girerdim sksj
mavisim008 mavisim008 Oct 11, 2015
Hikayeyi ancak okuma fırsatı buldum sonu nereye gidecek gerçekten merak ettim duyguları güzel yansıtmışsın hayall beni etkiledi doğrusu bilmyorum ilerki bölümler nasıl ancsk bu iyi beğendim tebrikler ^^