İNCİR MASALI

İNCİR MASALI

21.1K Reads 2.2K Votes 53 Part Story
Yaren By yarenz2013 Updated Nov 10

Hayatının en güzel zamanında gençliğinin baharında öleceğini öğrenen biri o. Polyannadır kendisi.Daima kendini kötü kız olarak görür.Aksine yaptığı en büyük kötülük müzeden çaldığı takma köpek dişlerini Hasan amcanın dişleriyle  değiştirmesiydi.

İlerideki tabelada 'yoğun bakım' yazısını görünce adımlarımı oraya çevirdim.Tabeladaki ok işaretini parmağımla takip edince karşıma beyaz bir kapı çıktı.Kapıya yaklaştığım anda açılınca zıplaya zıplaya elimde çilek kesemle içeri girdim.Karşıma camdan oda çıkınca oraya yaklaştım.İçeride tahminen benim yaşlarımda bir çocuk üzerine bağlamış olduğu kablolarla uyuyordu.'Vay canına ne kadar da yakışıklı'diye iç çektim.Tam çıkacaktım ki sinsice sırıtıp kapısına yaklaştım.Otomatik kapı açılınca hemen yanına koştum.

"Hep bunu yapmak istemiştim"deyip baş ucuna sandalye çektim ve oturdum.

"Şimdi aslında senin yerinde olmak daha havalı olurdu ama şanslısın ki sen orada uyuyorsun.Seninle çok güzel bir oyun oynayalım.Filmlerde olur ya hani adamın hayati tehlikesi olur ve uyanmaz sonra sevdiği kız gelip elini tutar ve bir şeyler söyledikten sonra adam uyanır.Evlenirler çocukları olur ve mutlu son.Sen uyanmayacaksın çünkü ben senin beklediğin ,aradığın ya da sevdiğin kız değilim.Ama bana bir iyilik yap ve filmlerdeki sahneyi canlandıralım.Kabul edersen eğer gözlerini açma ve sus".

HAYAL; dünya onun gibi yüreği kocaman saf temiz kalpli birini görmedi.Hastane de tanıştığı savaşın ona aşık olacağına inanan biri .

 Kitap kapağı için weNTvalve'ye teşekkür ederim:)))

Yetişkin içerik diyor ama siz okuyun ben sorun çıkmasın diye yazdım yetişkin içerikle pek alakası yok:)

baykussehri baykussehri Mar 07
Çok güzeldi. Öyle hoş duygular ile yazmışsın ki... Kurgu çok hoş çokta güzel ilerliyor, MaşAllah. ;) Ellerine sağlık. :)
rabiabas499 rabiabas499 Oct 12, 2015
Nasıl bu kadar enerjiksin ya? Ben olsam ilk 5 saat şoka girerdim sksj
mavisim008 mavisim008 Oct 11, 2015
Hikayeyi ancak okuma fırsatı buldum sonu nereye gidecek gerçekten merak ettim duyguları güzel yansıtmışsın hayall beni etkiledi doğrusu bilmyorum ilerki bölümler nasıl ancsk bu iyi beğendim tebrikler ^^
okulonceci__ okulonceci__ Oct 01, 2015
Abdülrezzak mı hdgsjudbewjsihgsv o da iyiymis demk isterdim gdhisbbxksouv
cimbomluahu cimbomluahu Sep 26, 2015
Yaa ama hayal sen hami bana bemziyodun ben birakip gitmezdim