She is my princess.

She is my princess.

27.1K Reads 1.3K Votes 15 Part Story
lgbt6999 By lgbt6999 Completed

Můj příběh začíná v nemocnici, nebudu ze sebe dělat chudinku a jen řeknu, že mám rakovinu a umírám. Když sem to slyšela z úst doktora, tak sem si řekla, že si užiju poslední dny života, byla sem smířená s tím, že umřu. Abych se představila, tak jmenuju se Emily a je mi 18. Na kluky se mě neptejte, protože vám vždycky odpovím,že mě nezajímají, jsem totiž na slečny. Zpět k tomu dni. Mamka byla celá zničená, furt brečela.. bylo mi ji hrozně líto, chtela sem ji nějak zbavit té bolesti, ale nebylo jak. Cestou domů sem přemýšlela o životě, co chci ještě stihnout. V hlavě sem toho měla hodně a napadlo mě, že dneska zajdu někam do baru. Je mi sice 18, ale jsem furt panna, nechci tak umřít. Chci zažít to, o čem každý mluví a touží po tom. Povecerela jsem s mamkou a ještě chvíli si s ní povídala. Hrozně moc ji miluju a je mi ji kurva líto. Pak jsem ji řekla, že si půjdu lehnout, doprovodila mě k pokoji a pak odešla do ložnice. Když jsem slyšela zavření dveří,tak sem okamžitě vytáhla věci ze skří...

 • friends
 • girlslikegirls
 • girlxgirl
 • lesbian
 • lesbianxlesbian
 • lgbt
Vyber si- buď piš s háčkama a čárkama nebo bez, tohle se nedá číst
Fialka004 Fialka004 Oct 05
Myslíš si jak nejsi "cool", viď? Seš kráva, bože! Myslíš si co, že v životě jde jen o oblečení a malování se a o nějaký platonický lásky?! Neodpovídej, stačí, když půjdeš do prdele.
ProsteAllis ProsteAllis Oct 14, 2016
To už nikdo neumí psát spisovně a normálně a ne takto odfláknutě?
_ztracena_ _ztracena_ Oct 07, 2016
A je mi jí kurva líto!
               - moje slova když mamka jde do práce za malýma dementama ( pracuje ve školce s postiženýma dětma )
               😂😂😂😂😂😂😂😂
Mosswing Mosswing Oct 16, 2016
@ProsteAllis já jsem po tobě nevyjela, to jsi asi ještě nepoznala xD ne fakt, nemám chut' se hádat jak kráva okey?:D tak.. v pohodě ?:)
ProsteAllis ProsteAllis Oct 16, 2016
Ani ja se nehodlala hadat :) pouze jsem napsala, co si myslim :) ano, jsme v pohode ;)