Kočičí přítel

Kočičí přítel

16.1K Reads 1.4K Votes 13 Part Story
Hitomia By VerkaCZ Updated Sep 23, 2016

Hitomi ve 13 letech umřeli rodiče, kteří byly velmi bohatí. Už od mala byla hodná a krásná holka která všem pomáhala. Jednou z pohřebu rodičů najde bíleho hubeného kocoura, hned ho vezme do náruče a běží domů kde se o něho postará. Pojmenovala ho Ichiro a starala se o něj 3 roky, chodila do školy a Ichiro ji byl vždy na blízku a vždy ji pomáhal. Ichiro se naučil když Hitomi začala mluvit o klukách že pacičkou 3x podupal. Hitomi pak věděla že Ichiro žárlí. Jednou po 16 narozeninách si přeje aby Ichiro byl člověk a její nejlepší přítel. Den po narozeninách se Hitomi probudí a uvidí někoho

 • kocour
 • kouzla
 • láska
 • přítel
 • smutne
Naka_san Naka_san Apr 05
Jaj, tuhle knížku jsem četla už dávno a v té době jsem ještě ani neznala Kamisama Hajimemashita, je super teď tuhle knihu po dlouhý době číst znova :)
AnimeManiakForEver AnimeManiakForEver Jun 18, 2017
Ten pocit, když to rozkliknete kvůli anime Kamisama hajimemashita, konkrétněji kvůli Tomoemu :3 (ok jsem sice multishiper, ale Tomoe je můj 😅)
Mariichans Mariichans Apr 10, 2016
Příběh vypadá zajímavě, ale styl psaní je krapet nevychytaný :D
Azerethia Azerethia Oct 29, 2015
Zatím to vypadá velmi dobře! Už se těším, jak se ten příběh vyvine.
               
               Jen, pokud bych tě mohla upozornit, ty uvozovky máš přesně naopak :) Na začátek patří dolů a na konec přímé řeči patří nahoru.