Bajki dla współczesnej księżniczki

Bajki dla współczesnej księżniczki

14.7K Reads 1.8K Votes 9 Part Story
Paulinellina By paulinellina Updated Sep 02, 2016

Jako mała dziewczynka na pewno kochałaś bajki o pięknych księżniczkach,  dzielnych rycerzach i pomocnych wróżkach. Czy ciągle czekasz na swojego księcia lub marzysz o zaczarowanej przygodzie? Jeśli tak... Przestań śnić! Nikt się nie zjawi.. Dlaczego dzieciom opowiada się te wszystkie bajki, które tylko zaszczepiają zbyt duże oczekiwania i błędne pojmowanie świata!? Dziewczyny! Wszystkie jesteśmy księżniczkami w prawdziwym życiu! Magia nie jest tylko w książkach z dzieciństwa i bajkach Disney'a! Nie wierzycie? To znaczy, że ten cykl jest właśnie dla Was! Przeczytaj one-shot'owe opowiadania o współczesnych księżniczkach i odkryj, że Ty też jesteś Fairytale's Next Princess ;)

______________________________________________
Zdjęcie z okładki/ photo used for book's cover ©was  found on Pinterest

Copyright ©2015 by Paulinellina.  All rights reserved.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Bez uprzedniej pisemnej zgody autorki żaden fragment niniejszego utworu nie może być reprodukowany ani przesyłany za pośrednictwem urządzeń elektronicznych. Niniejsze zastrzeżenie obejmuje także fotokopiowanie oraz przechowywanie w systemach gromadzenia i odtwarzania informacji.

Niniejsza powieść stanowi wytwór wyobraźni, a wszelkie podobieństwo do osób żyjących lub zmarłych, wydarzeń i miejsc jest całkowicie przypadkowe.

Seszen Seszen Feb 23, 2016
Wiesz, zazwyczaj nie ufam reklamom, ale tym razem się nie zawiodłam ;) Świetnie jest, serio. Błędów rażących nie ma, gdzieś się tylko zaplątało tą zamiast tę, ale każdemu się zdarza. A ja jestem takim dużym dzieckiem i kocham wszelkie nawiązania do baśni ;)
JulitaKunegunda JulitaKunegunda Feb 09, 2016
Jak nazywa się piosenka z mediów? Wpada w ucho ^^ i ogólnie, to jest super
VicktoriaWhite VicktoriaWhite Aug 28, 2016
Ja zawsze chciałam być czarodziejką i mieć alikorna by na nim latać!
PrimaTheFangirl PrimaTheFangirl Aug 12, 2016
Świetne opowiadanie. Bardzo podoba mi się Twój styl pisania :)
aybige7 aybige7 Nov 29, 2016
Cytat mnie urzekł. Naprawdę. Cóż, która z nas nie chce być księżniczką? Dzisiaj kobiety częściej jednak są wojowniczkami - czasem na przekór światu, a czasem wbrew sobie. Chętnie poszukam siebie w Twoich bajkach. :)
Scarlett_Bray Scarlett_Bray Jul 06, 2016
Strasznie mi się spodobało to opowiadanie! Masz fajny, lekki styl pisania :)