For every story tagged #WattPride this month, Wattpad will donate $1 to the ILGA
Pen Your Pride
Mutaassıp Fahişe +18 (devam ediyor)

Mutaassıp Fahişe +18 (devam ediyor)

71K Reads 286 Votes 9 Part Story
Ela By dont-touch Updated Oct 14, 2015

Ona hiçbir zaman -sevgilim olur musun? veya seni seviyorum demedim. Peki nasıl oluyordu da sevgilim elimi tutmaktan öteye gidemezken o tüm vücuduma hükmedebiliyordu?

Hayatıma girdiği günden bu yana onu hayal ederek yaptığım mastürbasyonun sayısını bilse daha önce tanıdığı bütün kadınların üzerine kalın bir çizgi çekerdi. Birlikte geçirdiğimiz her dakika benim için her ne kadar zevk dolu olsa da bunun sadece çeyreğini Emir'e hissettirdim. Bu ona benimle daha fazla ilgilenmesi konusunda baskı yaparken benim ise daha uzun ve sürekli uyarılmam demekti... 

-Nasıl oluyor da benim bedenimi benden daha iyi tanıyor? 
-Dokunduğu her nokta zevk merkezim olabilir mi?
-Hiç konuşmadan, Merhaba bile demeden nasıl oluyor da sevişmeye başlıyorduk?

Hayatım boyunca, erkeklerin çıkma teklifi ettiği veya sevgili olabilmek için birbiri ile yarıştığı nitelikte güzel bir kız olmadım. Eldeki malzeme belliydi ve bununla yetinmek zorundaydım. Kendimi iyi hissetmek için her hafta farklı şekillere soktuğum veya belli aralıklarla stilini değiştirdiğim saçlarım hariç kendimi güzel bulmadım. 

Neden ben Emir?

Dikkat çeken bir güzelliğimin olmamasına rağmen Emir'in o kadar güzel kız arasından beni seçmesinin bir sebebi olmalıydı. Tesadüf değildi. Emir düğündeki diğer kızların dikkatini çekmeyi başarmışken neden ben diye sormaktan hala vazgeçemiyorum. Cevabını bildiğiniz soruları sormak insana orgazm hazzı yaşatıyor. Bu soruyu ona her sorduğumda aldığım cevap kalp atışlarımı hızlandırıyor, alt dudağımı ısırıyorum ve göğüslerimin arasının ısındığını hissediyorum.

Biliyorum, kendisi de gizlemiyordu zaten, başka kızlar vardı hayatında. Kim olduklarını hiçbir zaman sormadım. Sorsam açıkça söylerdi aslında. Ama o isimleri öğrenmek için yanıp kül olsam da Emir'i bu sorudan sonra kaybedeceğimi adım gibi biliyordum.

  • aşk
  • düğün
  • fahişe
  • ilk

No comments listed yet.