NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Karımsın! (Bitti)

Karımsın! (Bitti)

49.5K Reads 822 Votes 6 Part Story
ЕСИН By MelekMel Completed

Hayat insana bazen adaletli davranmayabiliyordu, canını yakabiliyordu hiç acımadan. Belki de yanlış düşünüyoruz kaderimiz hayatlarımıza yön veriyordu ve en acı olay ileride mutluluğu bize bahşediyordu. Ama tam tersi de olamaz mıydı? Olurdu hem de bal gibi olurdu. O mükemmel hayatımız bir an da ellerimizin arasından hiç anlayamadan uçuverirdi. 
Defne, heyecanla yatağın önünde ayakta müstakbel kocasının gelmesini bekliyordu. Yerine bir türlü oturamıyordu. Silah seslerini duyduğunda başta ' Düğün yüzünden kutlamadır ' diye düşünüp umursamasa da kocasının annesinin ' Demir ' diye bağıran sesini duyduğunda birden bütün heyecanı alınmış üstüne kara bulutlar çökmüştü. Ayakları bedenini taşıyamamış yere düşmüştü. Sevinçli bir çığlık değildi bu çığlık acı dolu bir çığlıktı.
Emir, aşkını kalbine gömüp kardeşini seçmiş bir adamdı.  Karısına deli gibi aşık ama uzak bir adam. Defne'yi gördüğünde her şeye rağmen heyecanla, sevinçle atan bir kalp taşıyordu yüreğinde.
Aşk belki vardı belki yoktu ama Defne için sevgi vardı. Sevgiyi Demir'de bulmuştu. Onun kahvelerindeki ilgiye, sevgiye her zaman aç bir kız çocuğu olmuştu. Onunla evlendiği gün hem en mutlu hem de en üzgün günü olmuştu. Kocasını kaybetmişti. Kaderinin farkında bile değildi. Onu deli gibi seven adamı hiç fark edememişti.
Kendi kafasında düzmece bir aşk yaratmıştı. Sevdiğini söylüyordu ama bedeninde başkalarının izleri her zaman vardı Duru'nun.

MelekMel MelekMel Jul 04, 2016
Feziile aslında bakarsan bu hikaye 34 bölüme yakın bölümlük bir hikayem ve bölüm bölüm paylaşıldı burada bölüm sayılarını silince öyle olmuştur
- - Jun 08, 2016
Çok güzel bir hikaye olmuş kısa ve öz çok beğendim emeğine sağlık.
karadenizkiziyum karadenizkiziyum Feb 08, 2016
İyi ki tek bölümlük olmuş eğer çok bölümlü olsaydı olaylar daha ayrıntılı ve aksiyonu yüksek olacaktı ve benim kalbim dayanmazdi kız bu nasıl bi kurgu ya oldum öldü m dirildim resmen sonunu okumak için valla korkulur yaa
BirDostBirYazar BirDostBirYazar Oct 23, 2016
Niye bölüm bölüm ayirmadin yazarcim ya her actigimda kaldigim yeri bulmak zorunda kaliyorum