City Angel 2 / Bad Blood

City Angel 2 / Bad Blood

16.5K Reads 1.7K Votes 34 Part Story
Öznur İlter By CantaSicela_ Updated 16 hours ago

Herkesin gözü önündeyken hiç varolmamış gibi saklanabilmek demek, bir gölge kadar sessiz olmayı bilmek demekti. 

Işıktan kaçabilecek kadar hız,  karanlığa sarılabilecek kadar cesaret isterdi.

Bu yüzden Şehir Meleği olmak, şehir efsanesi olmaktan çok daha zordu ve bunu bir şehir meleğinden daha iyi kimse bilemezdi.

Elbette bir gün zoru seçmek isteyen başkalarının da çıkması muhtemeldi ve bu olasılığın en kötü yanı taklit edilmekti.

City Angel lakabını kolay elde etmiş olsa da City Angel olmanın zorluklarını her yönüyle yaşamış biri olarak Angela' nın en son uğraşmak istediği şey bir taklitçiydi. 

Ama bir süredir Londra' da City Angel adıyla ortalığı karıştıran birinden bahsediliyordu ve Angela bunca yıl saklandığı karanlıklardan sırf bu yüzden çıkacaktı.

Önce adını, sonra tarzını kullanarak kendine pay çıkartmaya çalışan her kimse, çok yakında  gerçek Şehir Meleği ile tanışacak ve bunun bedelini her ne pahasına olursa olsun ödeyecekti.

TuzsuZTursu TuzsuZTursu Feb 11, 2016
Deparımı attım geldim hemen :) yine ilk kitap gibi mütüş yazmışındır dostum :D taklitçi kötü biri değildir inş? Sadece eğlencesine ve efsanenin devamı gibi bişiy olsun diye yapılıyodur? Ya da bu taklitçi ed olarsa bi de hahah
1Damla-directioner 1Damla-directioner Apr 06, 2016
Oha en sevdiğim hikayenin 2.kitabı çıkmış ve ben bunu yeni görüyorum *-*
pandates_27 pandates_27 Sep 02, 2015
yaa yaa yaa neden yeni haberim oldu ki benim :( uyumicam ve kitabı okicam zaten sabah oldu djsj
AfacanEma AfacanEma Aug 28, 2015
şimdi tekrar baktım  1. Bölüme ve benim yorumlarım  var demek ben bu kitaba zaten yorum yapmışım siz benim az önceki yorumu takmayin hatta hiç olmamış gibi yapın vpben kaldığım yerden devam edeyim:)
- - Jul 30, 2015
yeni bölümü sabırsızlıkla bekliyorum ellerine sağlık süper olmuş kalemin çok sağlam tanıtım böyleyse bölümler nasıl olcak kim bilir kolay gelsin biricik yazarımız :**
ozlemkck ozlemkck Jul 29, 2015
city angel kitabını tam dört kere okudum ve sıkılmadm su an besinci defa okuyorum ikinci kitabın cıkmasına ck sevindim sabırsızlıkla bekliyorum