"Niewolnica"

"Niewolnica"

88.5K Reads 1.6K Votes 9 Part Story
Kawubum By Kawubum Updated Aug 12, 2015

-Mercedes!..
-Mercedes , wstawaj . Joe już powinen iść do szkoły , a Ty wciąż w łóżku ! - ahh tak , nie cierpie swojego imienia , Mercedes , Mercedes bla ..bla..bla , rozumiem samochód tej marki jest znakomitym autem , ale żeby tak nazwać dziecko ?? Eh , wyobraźnia moich rodziców nie zna granic . W sumie to - Uff , dobrze że nie jestem BMW .
-Mercedes , no ! Tracę cierpliwość.
-Już idę Mami ! - krzyczę do niej , ubierając się w moją ulubioną luźną, szarą bluze i czarne leginsy . Związuje włosy w kuc ( nie cierpie rozpuszczonych , bo wchodzą mi te kudłate blond kosymki w szare gałki oczne ) . Dobra, schodze na dół , bo mnie Mami spiorunuje .
-No w końcu doczekałam się królewny - nie powiem , ale ładnie mami z lekkim poddenerwowaniem na twarzy , dlatego tato kochał ją denerwować , i wszystko jasne , szkoda że już go nie ma , w sumie za tydzień już będzie ponad 5 lat . Gdy zmarł miałam 15 lat , strasznie to przeżyłam . 
- Hej nie dosyć że , trudno Cie dobudzić to jeszcze zamyślona chodz...

Anisia- Anisia- Jan 28
Mercedes to Hiszpańskie imię żeńskie i wsm jest normalne. To że Jelinek nazwał samochód jak miała na imię jego córka to już wiesz xD
OkoskaKokoska OkoskaKokoska Jun 11, 2017
Ale mnie wkurwia takie coś "wtedy poszła , bo musiała , dalej . " LUDZIE. RAZ I OSTATNI RAZ MÓWIĘ. NIGDY NIE MA SPACJI PRZED ZNAKIEM INTERPUNKCYJMYM TYPU "." CZY TEŻ "?"
MichalinaCok MichalinaCok Jan 18, 2016
https://www.wattpad.com/user/mypurplejustinx
               zajrzyjcie, polecam. Dramat z akcją :D