Everything Is A Joke

Everything Is A Joke

152K Reads 16.3K Votes 42 Part Story
15 By barablaho Completed

Co se stane, když dívka poprská chlapci bílé triko kávou? Ne, neříkejte láska. Pozdě, už jste to určitě řekli. Možná, možná že v americkém slaďáku by ji pozval na rande, nebo ji začal nenávidět a pak se do ní zamiloval. Jenže tahle dívka je lehce poťouchlá a chlapec má velmi vytříbený smysl pro humor...

Příběh brunetky, která nesnáší kafe, a chlapce, který jí díky tomuto faktu změní školní rok. Rozpoutá mezi nimi válku, ve které je jediným cílem vystřelit si z toho druhého. Obarvené vlasy do všech barev duhy, sušenky s pastou uvnitř nebo třeba ledová sprcha přímo uprostřed školy, to je jen slabý výčet žertíků, kterých v tomto příběhu bude více než plno.

#4 - Teen Fiction - 2.9.2016

- - Apr 24, 2016
Bože už se moc těším jak si ze sebe budou tropit vtipy. Zase originální a dobrý nápad
Antilia Antilia May 16, 2016
Páni. Dostala mě ta filozofická část. Opravdu je to z tvé hlavy? Já jen, že to zní jako od vystudovaného psychologa.
               Jsem na tuto povídku opravdu zvědavá...
AnnaMarieKajzrov AnnaMarieKajzrov Feb 25, 2016
Holka, co si o tom myslím? :/ Všechno je vtip? Jako vážně? Velmi jsi mě zklamala? A víš, co je nejhorší? Že tě tu blbmu takovejma lžema! Jasně, že je to úplně super :* :D
Nessuna0 Nessuna0 Dec 28, 2015
Uhm, na to se těším, protože...pravda, jsem pošahaná, ale někdy mi chybí parťák. Zní opravdu moc hezky a máš zajímavě pronikavý styl, který se ti vkrade do mysli a udělá ti tam neplechu.
VanessBook VanessBook Dec 16, 2015
Je to ... také ... noooo ... také trošku ako ... je to také trošku ako najlepší prológ na svete :-D
NinTarant NinTarant Nov 19, 2015
Jo,jo osud nemá nikto rád :D Velice pošahaným klukem, Óóóó vážne ? :O Ja mám od narodenia velice pošahané kluky, takže sa čudujem, že ešte pri tých mojich bratoch žijem. (Ne vlastne som skapala pred týždňom xD)