NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Everything Is A Joke

Everything Is A Joke

167K Reads 17.6K Votes 42 Part Story
not o-fucking-kay By baraisnotreal Completed

Co se stane, když dívka poprská chlapci bílé triko kávou? Ne, neříkejte láska. Pozdě, už jste to určitě řekli. Možná, možná že v americkém slaďáku by ji pozval na rande, nebo ji začal nenávidět a pak se do ní zamiloval. Jenže tahle dívka je lehce poťouchlá a chlapec má velmi vytříbený smysl pro humor...

Příběh brunetky, která nesnáší kafe, a chlapce, který jí díky tomuto faktu změní školní rok. Rozpoutá mezi nimi válku, ve které je jediným cílem vystřelit si z toho druhého. Obarvené vlasy do všech barev duhy, sušenky s pastou uvnitř nebo třeba ledová sprcha přímo uprostřed školy, to je jen slabý výčet žertíků, kterých v tomto příběhu bude více než plno.

#4 - Teen Fiction - 2.9.2016

- - Apr 24, 2016
Bože už se moc těším jak si ze sebe budou tropit vtipy. Zase originální a dobrý nápad
Antilia Antilia May 16, 2016
Páni. Dostala mě ta filozofická část. Opravdu je to z tvé hlavy? Já jen, že to zní jako od vystudovaného psychologa.
               Jsem na tuto povídku opravdu zvědavá...
MrsBPH MrsBPH Feb 25, 2016
Holka, co si o tom myslím? :/ Všechno je vtip? Jako vážně? Velmi jsi mě zklamala? A víš, co je nejhorší? Že tě tu blbmu takovejma lžema! Jasně, že je to úplně super :* :D
- - Dec 28, 2015
Uhm, na to se těším, protože...pravda, jsem pošahaná, ale někdy mi chybí parťák. Zní opravdu moc hezky a máš zajímavě pronikavý styl, který se ti vkrade do mysli a udělá ti tam neplechu.
VanessBook VanessBook Dec 16, 2015
Je to ... také ... noooo ... také trošku ako ... je to také trošku ako najlepší prológ na svete :-D
NinTarant NinTarant Nov 19, 2015
Jo,jo osud nemá nikto rád :D Velice pošahaným klukem, Óóóó vážne ? :O Ja mám od narodenia velice pošahané kluky, takže sa čudujem, že ešte pri tých mojich bratoch žijem. (Ne vlastne som skapala pred týždňom xD)