Gölge Gezegen

Gölge Gezegen

272K Reads 22.3K Votes 52 Part Story
Büşra Toraman By BusraToraman Updated Aug 01

Blaine Jones'un hayatı, Las Vegas'ta yaşamasına rağmen sıradandı. Günlük yaşamına renk katan tek şey yakışıklı patronu Daniel Williams'tı Etkileyici aksanı ve sır dolu bakışlarıyla çalışma arkadaşları dâhil herkesi büyüsü altına alabiliyordu. Blaine zararsız bir şekilde patronuna sadece düşüncelerinde yer veriyordu. Hayatında hiçbir tehlikeye yer yoktu. Rutinliğiyle mutluydu. 

Huzuru, rutin programı ve rahatlığı birinin onu takip etmeye başladığını anladığında sona ermişti. Takıntılı ve gizemli bir adam peşindeydi ve Blaine'in ondan kaçmak için verdiği mücadele daha da belaya bulaşmasından başka bir işe yaramamıştı. Doğaüstü boyutun kapıları aralandığında ise sadece evreni değil kendisini de keşfedecekti.

Gezegenler Arası Uzay Macerası Başlıyor...

Rica etsem yeni yazdığım kitabıma göz atarmısiniz 😊😊 Lütfen takip yorum destek olursa çok mutlu olurum 😊
sirinee27 sirinee27 Apr 14
14.04.2017   \  13:52  artık başlamanın zamanı gelmişti 😍😍
KumruKuscu KumruKuscu Mar 13
Ah Blaine belki bir fotoğraf arıyor senin fotoğrafın belki sana aşık bir hayranın. Tabi katil de olabilir 😂 Gorecegizzzz
xxyazarxx1 xxyazarxx1 Jul 08
Hayatınızı tekrar ve tekrar yaşadığınızı düşünün işte tam burayı bulacaksınız... Tekrar yaşamak... Güzel bir şey ama bu çok fazla devam eder ve olaylar karışmaya başlarsa... Bu garipliğin içine girmeye ve sürüklenmeye hazır mısınız?
esoes1980 esoes1980 Mar 09
Wayyyy kapağı değistirmişsin Büşram harika olmuş 👍
xxyazarxx1 xxyazarxx1 Jul 08
YENİ KİTABIMI OKUMANIZI TAVSİYE EDERİM PİŞMAN OLMAZSINIZ