Gölge Gezegen | Laniakea Serisi - 1

Gölge Gezegen | Laniakea Serisi - 1

148K Reads 12.8K Votes 40 Part Story
Büşra Toraman By BusraToraman Updated Nov 11

Blaine Jones'un hayatı, Las Vegas'ta yaşamasına rağmen sıradandı. Günlük yaşamına renk katan tek şey yakışıklı patronu Daniel Williams'tı Etkileyici aksanı ve sır dolu bakışlarıyla çalışma arkadaşları dâhil herkesi büyüsü altına alabiliyordu. Blaine zararsız bir şekilde patronuna sadece düşüncelerinde yer veriyordu. Hayatında hiçbir tehlikeye yer yoktu. Rutinliğiyle mutluydu. 

Huzuru, rutin programı ve rahatlığı birinin onu takip etmeye başladığını anladığında sona ermişti. Takıntılı ve gizemli bir adam peşindeydi ve Blaine'in ondan kaçmak için verdiği mücadele daha da belaya bulaşmasından başka bir işe yaramamıştı. Doğaüstü boyutun kapıları aralandığında ise sadece evreni değil kendisini de keşfedecekti.

Gezegenler Arası Uzay Macerası Başlıyor...

-EXOHunHan- -EXOHunHan- May 26
Kırmızi başlıklı kız serisinin devamının gelmesi çok güzel olurdu çünkü gerçekten harika bir seriydi.Bu yüzden eminim ki diğer kitapların ve bu kitabında çok güzel ve eğlenceli olacak. :))
RhysLarren RhysLarren Jun 16
Fantazi kurgu seviyorsanız okumanızı tavisye ederim. Ayrıca okumaya karşılık okuma yaparım ama sadece beğenirsem oylarım. https://www.wattpad.com/241259212-k%C4%B1r%C4%B1k-diy%C3%A2r-1-b%C3%B6l%C3%BCm-mektup
gTrickster gTrickster Aug 25
İlk çalışmam olan "Gerçeklikten Birkaç Saat Uzak" için yorum ve tavsiyelerde bulunursanız sevinirim, yeniyim.
1goddess1 1goddess1 Jun 08
Merhaba. Bir genç kızın başından geçen olayları anlatan kitap yazdım. Olaylar %70 gerçek yaşanmış olaylar. Kitabımın adı Bağışla Beni. Seveceğinizi düşünüyorum. Ve şimdiden teşekkür ediyorum 😊😊😊😘😘
wansjaxel wansjaxel Nov 11
Kitaplarını yayınlayabilirim. 
               İlgileniyorsan paylaşımlarıma göz atmalısın.
Fantazyatik Fantazyatik Jun 16
Korku-Gerilim seven ve cesaretli olanları buraya alalım: "Gaipten Sesler" sizlerle! 
               Okumak İçin;
               https://www.wattpad.com/story/75157619-gaipten-sesler