ANSANERİ

ANSANERİ

41K Reads 1.8K Votes 13 Part Story
yazamayanyazar By CANANKC Updated Sep 07

Hayatını kendi koyduğu kurallara göre yaşayan işkolik bir kadın. Yeni transfer olduğu şirketin, attığı adımlardan en tehlikelisi olduğunu nereden bilebilirdi?
Hayatın ona sunduklarıyla yetinmeyip hep daha fazlası için çalışan, kırgınlıklarından inşaa ettiği surların arkasında huzurlu bir hayat sürdüren Suna Cihangir. Karadeniz'in hırçın fırtınası kadar inatçı olan bu kadının yaptıkları, işlerini yokuşa mı sürecek, yoksa hayatı boyunca kaçtığı duygularıyla karşı karşıya mı kalacak?

Zıtlıktan güzellikler doğar, peki ya durumlar eşitse?

  • gizli
  • illegal
  • mimar
  • plan
BenazirAydn BenazirAydn May 14
Çok doğru ya. Yüksek yüksek binalar gördüğümde içim acıyor
sevde316nur sevde316nur Aug 11, 2016
İlk bölümden güçlü bir kurgu gibi geldi bana. Başroldeki kadının kendi ayakları üzerinde duran güçlü biri olması da ayrıca hoşuma gitti.
ceydalor ceydalor May 07, 2016
Bu hikayeninde basılması umuduyla, umarım basılır. 💫
marserv marserv Oct 08, 2015
Sanki elimde bir kitap var ve sayfalarını çeviriyormuş hissi, işte bu harika. Satırların öyle güzel ki hiç sıkılmadan okuyabildim. Tavsiyeler, hayattan örnekler diz boyu :) bayıldım kalemine sağlık canım
cerenfbmars cerenfbmars Oct 01, 2015
kitap okumuyormuş edasına kapıldım diyebilirim betimlemelerin anlatım dilin akıcılığın gerçekten başarılı
aysun_celik aysun_celik Sep 22, 2015
Wattpadde birinci tekil agizdan okudugum en iyi dil diyebilirim. Cogu hikayeyi sirf bu yuzden birakiyorum. Ilk kitap icin tebrik ediyorum umarim ikincisinin basilmasi da nasip olur  basarilar