BAKICI

BAKICI

30.1K Reads 1.1K Votes 12 Part Story
Buse Tatlılıoğlu By busetatlio Updated Aug 13, 2016

Her şey bir cezayla başladı. Yağız'ın bir anlık hatası ona ceza olarak geri döndü. Kendince küçük bir kız çocuğuna bakıcılık yapacaktı. Fakat işler tahmin ettiği gibi gitmedi. Bakıcılık yapacağı küçük kız hayatının merkezi oluverdi.
Bir yandan geçmişinden izler taşıyan Duru ve Demir... Yağız'la birlikte gelecek olan sırlarla düğümlenmiş olaylar açığa çıkacak mı? 

* * *

"Bunu yapmış olamazsın. Sen yapmazsın." dedim. Beni getirdiği uçurumdan aşağı bir anlık bile bakmak yükseklik korkumu tetikliyordu. Gözlerimi sıkıca yumdum yalnızca dalgaların kayalara çarpış sesi hakimdi ortama. 
"Buraya beni niye getirdin?" dedim sorularımın üstüne bir soru daha ekleyerek. Geldiğimizden beri tek kelime etmemişti. Dizlerinin üzerine çökmüş, gözlerini bir yere sabitleyerek derin nefesler alıp veriyordu. 
"Burası değil mi?" dedim. Ağlamam artık iç çekişlere dönmüştü. "Onun öldüğü yer. Onu öldürdüğün yer!" 
"Onu ben öldürmedim." dedi geldiğimizden beri ilk kez konuşarak. "Sadece sevmiştim." 
Oturduğu yerden hızla kalktı ve kolumdan tuttu. Zaten kenarında olduğumuz uçuruma biraz daha yaklaşarak gözlerime baktı. "Bugün burada aslında yıllar önce yapmam gereken şeyi yapıcam." dedi. "Beni affet Duru"...

bayanceceli bayanceceli Sep 06, 2015
hakettiğinden çok daha az ilgi gören bir hikaye. bölümler gittikçe güzelleşiyor fakat gördüğü ilgi ortada. yine de başarılarının devamını dilerim :)
Atommm Atommm Jul 24, 2015
hikayeye güzel bi giriş yapmışsın çok begendim diğer bölümlerini sabırsızlıkla bekliyorum acaba nasil bi hikaye olucak :))
didemcfan didemcfan Jul 24, 2015
Ya sen muhteşemsin be kanka her zaman yanındayım. Kesinlikle okumalisiniz öyle klasik hikayelerden değil^^