EMANET AŞK |Tamamlandı|

EMANET AŞK |Tamamlandı|

5M Reads 226K Votes 61 Part Story
Sümeyye Ezel By sumeyyezel Completed

Romantizm #1
 Açelya... Henüz beş yaşında küçücük bir çocukken, hayattaki tek varlığı olan babasını muamma bir yangında kaybeder. Olanlara bir anlam veremezken, adını bilmediği ölümü babasına yakıştıramazken kendisini başka bir ailenin yanında, onların evinde bulur.
    
  Babasının tek dostu olan Cevdet Eroğlu, küçük yaşta kimsesiz kalan Açelya'ya baba eli uzatır. Kısa sürede alıştığı yeni ailesini hiç yadırgamaz küçük kız. Onlar sayesinde yeniden hayata bağlanır. Annesinin eksikliğini hiç göstermeyen bir kadın ile, babasının şefkatini aratmayan bir adamın doğmamış kızları haline gelir.
    
   Gün geçer, devran döner... Çocuk yaşta girdiği evde, güzeller güzeli bir genç kıza dönüşür emanet kız çocuğu. Bir parçası haline geldiği bu aileyi canı kadar çok sever, özü gibi benimser. Fakat ne var ki, yüreği gün geçtikçe delice bir sevdaya tutulur. Cevdet Beyin büyük oğlu Baran, Açelya'nın kalbinde hummalı bir aşk ateşi yakar. Onu deliye çeviren bu aşkın bir karşılığı var mı bilmez lakin beklemekten asla vazgeçmez Açelya. Öyle ki, Baran eğitim için Amerika'ya gidip senelerce dönmemesine rağmen sevgisinde zerre azalma olmaz.
    
  Tüm umutlarını Baran'a bağlayan, içindeki aşkı sadakatle saklayan, sonu gelmeyen hasretine geceler boyu ağlayan, adı geçtiğinde bile yüreği sızım sızım sızlayan Açelya, Baran'ın eve dönüşü ile yıkılır. Sevdiği adam onun sonunu getirecek bir sürpriz ile döner evine, geçen yılların ardından.
    
   İmkansızlığın hüzünlü kollarına düşer kalbindeki layezal sevda. Yılların beklentisi bir kuş gibi kanatlanıp uçar umutlarından. Ya vazgeçecekti her şeyden, ya da kalıp savaşacaktı gücünün yettiği kadar... Fakat hiç bir şey, tahmin ettiği kadar kolay olmayacaktı.

Serzenis kitabini okudum cok begendim ikinci bir kitabini buldum onu okumak icin heyecanliyim ins serzenis gibi heyecanlidir cok merak ettim
sirinsozlum sirinsozlum Aug 07
O yangını sevdiği adam çıkarmıştır türkü filmi var küçük gelin Nazmiye deki gibi
Girişi güzel başladı. Gizemli ve akıcı gibi görünüyor. 👍🏻👌🏻👏🏻👏🏻👏🏻✨💐🙋🏻
Sinyorita319 Sinyorita319 4 days ago
Bence çok takılma beğenmeyen beğenmemiştir. Yalnız ben yaptığım duyurulan heyecan yaptım. Şimdiden okumak için sabırsızlanıyorum. Başlıyorum. Bismillah
Mizginden Mizginden Jul 31
Kaçak ve ruhsuz Cellat adlı hikâyelerime bakmayı unutmayin
mlsbyzoffical mlsbyzoffical 5 days ago
Şimdiden başarılar diliyorum inşallah daha çok okunur ve beğenilir amin