NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
EMANET AŞK |Tamamlandı|

EMANET AŞK |Tamamlandı|

4M Reads 179K Votes 54 Part Story
Sümeyye Ezel By sumeyyezel Completed

Romantizm #1
Açelya... Henüz beş yaşında küçücük bir çocukken, hayattaki tek varlığı olan babasını muamma bir yangında kaybeder. Olanlara bir anlam veremezken, adını bilmediği ölümü babasına yakıştıramazken kendisini başka bir ailenin yanında, onların evinde bulur.
   
 Babasının tek dostu olan Cevdet Eroğlu, küçük yaşta kimsesiz kalan Açelya'ya baba eli uzatır. Kısa sürede alıştığı yeni ailesini hiç yadırgamaz küçük kız. Onlar sayesinde yeniden hayata bağlanır. Annesinin eksikliğini hiç göstermeyen bir kadın ile, babasının şefkatini aratmayan bir adamın doğmamış kızları haline gelir.
   
  Gün geçer, devran döner... Çocuk yaşta girdiği evde, güzeller güzeli bir genç kıza dönüşür emanet kız çocuğu. Bir parçası haline geldiği bu aileyi canı kadar çok sever, özü gibi benimser. Fakat ne var ki, yüreği gün geçtikçe delice bir sevdaya tutulur. Cevdet Beyin büyük oğlu Baran, Açelya'nın kalbinde hummalı bir aşk ateşi yakar. Onu deliye çeviren bu aşkın bir karşılığı var mı bilmez lakin beklemekten asla vazgeçmez Açelya. Öyle ki, Baran eğitim için Amerika'ya gidip senelerce dönmemesine rağmen sevgisinde zerre azalma olmaz.
   
 Tüm umutlarını Baran'a bağlayan, içindeki aşkı sadakatle saklayan, sonu gelmeyen hasretine geceler boyu ağlayan, adı geçtiğinde bile yüreği sızım sızım sızlayan Açelya, Baran'ın eve dönüşü ile yıkılır. Sevdiği adam onun sonunu getirecek bir sürpriz ile döner evine, geçen yılların ardından.
   
  İmkansızlığın hüzünlü kollarına düşer kalbindeki layezal sevda. Yılların beklentisi bir kuş gibi kanatlanıp uçar umutlarından. Ya vazgeçecekti her şeyden, ya da kalıp savaşacaktı gücünün yettiği kadar... Fakat hiç bir şey, tahmin ettiği kadar kolay olmayacaktı.

Merve_tnls Merve_tnls a day ago
Bir katilin ellerinde adlı Hikayemi okuyup oylarmısınız eminim ilginizi çekecektir 😊
jongdaesshi jongdaesshi Apr 27
Ilk kez bu kadar profesyonelce yazılmış bir giriş okudum burada.Seçilen kelimeler olsun,yazım kuralları olsun bunlar da dikkatimi çekti.Başlıyorum hemen💕
FatmaCelik5 FatmaCelik5 May 09
Yok böyle bir şey süper ya bayıldım yeni gördüm olağanüstü bir kitap yüreğin e sağlık
_CapkinKiz_ _CapkinKiz_ Jun 17
Nasnasnasnas.tehlikeli demek .osmanlıca bi kelime.nasnasnasnas
Yazarın kalemini çok beğendceksiniz okurken Açelyayı en derininizde yaşacağınız bir anlatımı var
Masal gibi hissettirdi bana anlatimin simdiden çok güzel olacağına inanıyorum.