EMANET AŞK

EMANET AŞK

1.8M Reads 76.4K Votes 53 Part Story
Sümeyye Ezel By sumeyyeezell Updated 4 days ago

Açelya, oturduğu yerden kalktı usulca. Yanındaki komodinin çekmecesinden aldığı tarakla birlikte bir kaç adım attı, yerde oturan adama. Baran sırtını duvara vermiş, kafasını yasladığı anılarda efkarın dibine vurmuştu. Yanına diz çöktü. Elindeki tarağı, Baran'ın avucuna bıraktı. "Saçları mı tarar mısın?"

Baran gözlerini yumdu, avucundaki tarağı ellerine arasına alırken. Açelya arkasını dönüp, omuzlarındaki saçlarını arkasına uzattı.

"Söyle" dedi. "Hangi çığlık, şu sessizlik kadar sağır edici?" Şimdi ağlamak istiyordu. Sırılsıklam olana kadar, gözyaşları onu boğana kadar.

Bu odada yalnızca acılar vardı. Birbirine sırtını dönmüş, nankör acılar. Çıkışı olmayan dar bir sokakta sıkışmış ruhları, pervasızca azap çekiyordu.

Usulca kaydırdı tarağı, dokunmaya kıyamadığı saçların arasından. Her bir teli gözyaşlarını tetikliyor, genç adam ağlamamak için dişlerini sıkıyordu.

Çok zordu... Birbirinden devasa yaraların kanadığını görmek ve onlara dokunamamak.

"Sarar mısın yaraları mı?" diye sordu Açelya, titrek bir sesle. Dudaklarını acıtana kadar dişledi. "İyileşmeyeceğini de bilsen, dokunur musun korkmadan?"

Baran'ın elindeki tarak kayıp zemine düştü. Daha fazla dayanamıyordu. Zaten gururu bir kenara bırakalı çok olmamış mıydı? Sağ kolunu Açelya'nın boynundan geçirip kendi bedenine yasladı. Kafasını karısının boyun girintisine gömdüğü an hıçkırdı.

"Bilmiyorum," dedi boğuk bir sesle. "Ben artık hiç bir şey bilmiyorum. Ama burada, senin kollarında bir ömür içimdeki zehri dökebilirim!"

"Ben ki, saçlarına dokunmaya kıyamazdım. Ben ki, o gözlerde bir ömür aşkımı sakladım. Hangi acımasız kıydı o gözlere? Nasıl bir can kıydı o güzel ellerine? Kimler söndürdü hayat ışığını? Kimler kanattı yaralarını? Peki ya ben?" dedi sessizce. "Nasıl izin verdim tüm bu olanlara?"

Bkrmnnur Bkrmnnur Dec 07, 2016
Birbirlerinin acısını yaşamış iki kişi, onları birbirinden iyi kim çözebilir? KALBİMİN MİMARI >> olumlu olumsuz yorumlarinizi bekliyorum arkadaşlar keyifli okumalar :)
smeb11 smeb11 Nov 22, 2016
Selam şiir kitabıma bakıp hepinizin yorumlarını bekliyorum teşşekürler
ozumacarr20 ozumacarr20 3 days ago
Profilimdeki hikayeye goz atip takip ederseniz cok sevinirim arkadaslar simdiden cok tesekkurler😘😘😍😍
Basakgclm Basakgclm Dec 08, 2016
Profilimde ki İÇİMDEKİ ÇIĞLIK kitabıma bakın!!! Dilsiz bir kızın hikayesi.  Yorumlarınızı ve eleştirilerinizi merak ediyor ve önemsiyorum. Emin olun pişman olmayacaksınız. Kitabımı seveceğinizi umuyorum...
Basakgclm Basakgclm Nov 13, 2016
Profilimdeki İÇİMDEKİ ÇIĞLIK kitabıma bakın!!!! Yorum ve eleştirinizi merak ediyorum ve dikkate alıyorum. Dilsiz bir kızın hikayesi!!!!!!
sebebsizz sebebsizz Nov 29, 2016
Kitabıma bakar mısınız? Yeni yazmaya başladım desteklerinizi bekliyorum:) Teşekkürler..