Kabasakal

Kabasakal

332K Reads 13.6K Votes 68 Part Story
Zeynep Haskırış By siyahvedigerleri Updated Oct 29, 2016

Yüzünü görmeyeli, kokusunu ciğerlerime doldurmayalı, bal rengi gözlerinde erimeyeli dört gün olmuştu. Dört yüz yıl gibi gelen dört gün...

Bakışları kırgın, bakışları hüzünlü, bakışları özlem dolu... Hüznü silip, kırgınlığı onaracak bir cümle kurmak istedim, başaramadım. Kalbim, kalbine kavuşmak istercesine deli gibi atarken tek yapabildiğim nemli gözlerimle ona bakmaktı. 

Acımızı hafifletebilecek ne söyleyebilirdim ki? Başka adamın tohumları karnımda büyürken ben seni seviyorum, mu? Sevgim, acısını, acımızı silip götürebilecek miydi? 

Gözlerimizi aynı hizaya getirmek adına diz çöktü. Ellerini dizlerime koyup bana bakarken bende ellerimi hasret kaldığım sakallarına götürdüm. Gözlerini kapattığında derin bir nefes alarak kokusuna divane olan ciğerlerime kokusunu hapsettim.

'Sakallarım bile özledi seni...' diye mırıldandı. Elinin altında titreyen dizlerime baktı. Başını yavaşça eğip diz kapaklarıma birer öpücük kondurdu. 

'Yaralısın, parçalanmışsın. Kanıyorsun. Yaralarından, acılarından, kanayan yerlerinden, tüm düşmüşlüklerinden öpüyorum.'

Ruh hastası orospu çocuğu umarım hepinizin yeri cehennemin dibi olur!
Efe okuyasım geldiyse gecenin bir vaktinde yeniden başlarız o zaman hikayeye🙆
Mrs-Alex Mrs-Alex Jan 02, 2016
Örnek almak istediğim insan çünkü ben genelde kampuse kahvaltı etmek için giderim
Mrs-Alex Mrs-Alex Jan 02, 2016
Insomin iç kendini uykunun tatlı esintisine bırak Nefes'cim.
Mrs-Alex Mrs-Alex Jul 25, 2015
Zor oldu ama sonunda okuyabildim. Müşteri üzerine birşeyler dökme fikrini sevdim ssggshsh