ESTETİKO MADRİD / Bir Kuğu Komedisi!

ESTETİKO MADRİD / Bir Kuğu Komedisi!

104K Reads 9.3K Votes 56 Part Story
KraliceEmili By KraliceEmili Updated Nov 21

BİR KADIN ESTETİK AMELİYATLARLA EN FAZLA NEYE DÖNÜŞEBİLİR? BİR KUĞUYA MI? YOKSA BİR CANAVARA MI? 
*** 
Merhaba; ben Aslıhan Kosova. Bana kısaca Aslı diyebilirsin. Ya da Burcu, Çiğdem veya Mualla… Hatta bana Selahattin bile diyebilirsin. Gıkımı çıkarmam çünkü biraz eziğim.

Kendimden bahsetmem gerekirse bahsetmemeyi tercih ederim çünkü herşeyimden nefret ediyorum. Allah bizi yaratırken Adriana Lima ile ruhlarımızı karıştırmış ve ben yanlışlıkla bu bedene hapsolmuş gibiyim. İçinde bulunduğum ruh halini düşününce bir travestiden farkım yok aslında! Onlar da bedenlerinden pek memnun değiller. Sadece benden daha güzel ve çekiciler.

Her şey ev arkadaşım Hümâ’nın burnunu yaptırmaya karar vermesiyle başladı. Ve doktorunun bana dönüp "Biliyor musun Aslı, harikasın!" demesiyle... O gün hayatın, yediğim kazıkların hesabını soracağım kapıları ardına kadar açacağını asla bilemezdim. Bir bedenin değiştikçe hayattaki acı verici boşlukları doldurmaya başlayacağını, her şeyin daha renkli görüneceğini ve beni komplekslerimden kilometrelerce uzağa götüreceğini...

Ve intikamın bu kadar lezzetli olduğunu…
Bilemezdim!
Ama öğrendim!

shanyriia shanyriia Aug 13
Mizah okumayalı uzun zaman olmuştu. Gelsin kahkahalar 😇
Ah lanet olmasın adamım, kitabın ismi çok güzel! Çok fantastiko! 😎
DengesZzz DengesZzz Jun 12
Daha önceden kısa kısa göz gezdirdiğim ve eglenceli olduğunu tahmin ettiğim hikayeye bugün iftarı beklerken bi bakayım dedim.
               
               Eglenceliymiş yaw...
               
               Kalemine sağlık...
Kıvanç gitti, Kenan'ı da Sinem kaptı, Tarkan vardı o da gitti, Burak Özçivit'in de sevgilisi var. Ee en kaldı bize? Mağduruz. :'(
DengesZzz DengesZzz Jun 12
Mümkün oldukça bütün kadınlara aynı nezaketi göstereceğime söz veriyorum...
Ah kuzum büyük hayallerin ve öküz erkeklerin dünyasına hoş geldin