NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
MATEMATİKÇİ

MATEMATİKÇİ

82.9K Reads 5.4K Votes 51 Part Story
Elif 🍃 By turkishhobbit Updated Mar 12

Sevmek ve vazgeçmek. Belki de benim için en zor iki eylemlerden biri. Birini sevebilmek başlı başına büyük bir şeyken,duygularımın farkına varamadan vazgeçmek zorunda kalmıştım. Zorunluluk denilemezdi aslında,fedakarlıktı benim ki. Ayşegül için tüm duygularımı sonsuzluğa uğurlamıştım. Daha sonra farkettim ki bunun için ona teşekkür bile edebilirdim. Eğer vazgeçemesem hayatımı baştan sona şekillendirecek olan O'nunla tanışmazdım. Aldığım bu özel derslerin yaz tatilimi zehir edeceğini düşünürken olayların buralara geleceğini hiç düşünmemiştim.

▪▪▪

Parkede biraz kayarak ona yaklaştım ve ellerimi omuzlarına yerleştirdim. "Kaybetmekten korkuyorsun çünkü,hayatında ne kadar az insan olursa o kadar az korkarsın." 

Burukça gülümsedi. "Benim hayatımda olan insanlar benim için değil de yanımda olmak zorunda oldukları için yanımdalar. Yani istediği yanımda olan insanlar...Bir elimin parmaklarını geçmeyecek kadar," İki parmağının tersini yanağıma sürttü. "Sende bunlardan birisin. Yanımdasın."

twerk_yapan_ejderiya twerk_yapan_ejderiya Jul 25, 2016
Bu cümle kurulduğunda genellikle hersey kötüye gidiyo dndnndnd
yourtoxic_ yourtoxic_ Mar 14, 2016
Başarılar, bende bir hikâye yazıyorum okuyup beğenip desteklersen sevinirim. Soğuk Sessizlik
               Bir de Küçük Gayın Büyük Günlüğü adlı kitaba bakar mısın? @kirik_kalp
CadiRuhu CadiRuhu Jan 23
sıkıyorsa biz diyelim babamıza, ve de kıymetini bil babanın.
kral_kedi kral_kedi Jun 16, 2016
Diğer bölümlerinide bu başarınla sürdürmen dileğim ile hikayeni beğendiğimi söylemek istiyorum. Yeni bir kitap yazdım KUZENİMİN HİZMETÇİSİ umarım sende benim hikayemi beğenir ve desteğini esirgemezsin.
               https://www.wattpad.com/story/75056566-kuzenimin-hizmet%C3%A7isi