gözlerindeki sır

gözlerindeki sır

58.4K Reads 4.9K Votes 29 Part Story
my_khushi By my_khushi Updated Nov 21, 2016

"Neydi bu şimdi?" diye söylendi genç kız kendi kendine. Bir türlü karar verememişti. Bu bir ceza mıydı? Yoksa bir ödül mü? Bir anda yeni bir şey fark etti. "Bakışları, daha önce beni hiç görmemiş gibi bakıyordu. olabilir mi?"
Aynı anda genç adam da mutfakta söyleniyordu. "Bu kız da nereden çıktı? Neden beni gördüğüne o kadar şaşırdı ki? Oğlum Murat ayağını denk al. Nazım usta kızına göz ucuyla bile baktığını görürse hem yatacak yer ararsın hemde işsiz kalırsın." Bir yandan da hızla tabakları yıkamaya devam ediyordu.

 • aşk
 • gençlik
 • gizem
 • romantik
 • sır
TCengincan TCengincan Feb 08, 2017
Yörük at yemini kendi arttırır diye rahmetli babaannecigimin çok kullandığı güzel bir atasözü vardı. Murat'ın kimse birşey söylemeden içinden geldiği için yaptığı bütün bu işler beni eskilere götürdü...
aysnrmrtdr aysnrmrtdr Jul 25, 2016
Merhaba alacalı adli hikayeme goz atip yorum ve elestiride bulunabilirmisiniz
deryaof deryaof Aug 06, 2015
Bu hikaye daha da güzel sanırım. Çok güzel gidiyor şu anda. Seda ve aileler sebebiyle sıkıntılı günler bekliyor elif ve Murat ı anlaşılan. İnşaAllah fazla uzun sürmez bu sıkıntılı durum. :)  Yeni hikayen de başarılar dilerim.  :)
arshi79 arshi79 Aug 01, 2015
vavvv.cok guzel bir hikaye bayildim buna ben. offf ama iki arkadasta ayni adami seviyor.bu tip durumlar beni sinir ediyor. bakalim hikaye nasil gelisecek. ikilinin karsilasma anini cok merak ediyorum.eline saglik umarim tatilde bizi unutmazsin.bolum bekliyoruz. eline saglik.
my_khushi my_khushi Jul 30, 2015
Hayır burda bilmiyordu ama fazla birşey yoktu bir aksilik olmuş son bölüm silinmiş şu an tatildeyim ve bu bilgisayarıma ulaşma şansım yok. artık devamı sonraki bölüme bir inşallah
taclibusra taclibusra Jul 24, 2015
Hayırlı uğurlu, bol okuyuculu olsuun :) guxel bir başlangıç olmuş merakla yeni bölümü bekliyorum, emegine saglik