NEW: Tap by Wattpad
FREE Addictive Chat Stories 😍🔥
DOWNLOAD NOW!
ÖLÜ KALP : Son Süvari (DÜZENLENİYOR)

ÖLÜ KALP : Son Süvari (DÜZENLENİYOR)

139K Reads 10K Votes 57 Part Story
Negro By TheDreamOfAngel Updated Feb 04

#13 FANTASTİK 

Kaçmak denmezdi buna. Her yerini sarmış bir karanlıktan nasıl kaçabilirdi aydınlık? Kaçamazdım. İşte önümdeydi, arkamda, yanımda. Ateş gibi gözleri ise üzerimde. Bir adım bile atamazken nasıl kaçabilirdi aydınlık karanlıktan? Bir ses, en derinden, en karanlıktan, bu bir kılıç! Lakin sahipsiz bir kılıç değil... Bu.. bu adeta kanatlı bir şövalye! O da bir aydınlık, aydınlığıma aydınlık katan bir aydınlık.. O sıradan kelimeler onun dudaklarından dökülüdüğü an büyülenir o kelimeler, "Her şeyi sen değiştireceksin." Dediğinde ve kalbine kara kılıç saplandığında, son sözünü acıyla söyler şövalye,
"Güçlü..Ol !" 
Aydınlığın kılıcı savrulur kranlığa... İkiside toz olup gider bir anda...

×-♢-×

Elinde kocaman bir ayçiçeğiyle karşımda duruyordu. 
"Neden ayçiçeği biliyor musun?"
Bilmiyordum.
"Çünkü ayçiçekleri hep güneşe bakar.Güneş battıktan sonra eğilirler. Ben ayçiçeğiyim. Sen ise güneşimsin. Gözlerim hep sana bakacak,kalbim hep senin için atacak. Senin olmadığın her saniye gözlerim yere bakacak, kalbim seni tekrar görebilmek için atacak."

***

UYARI: Kitabın spoilerini verenler kesinlikle engelenecektir! 

UYARI 2: Benden izin alınmadan herhangi bir şey yapılırsa, gerekli işlemler başlatılır!

"Tüm hakları bende saklıdır..."

BaharKarakilic BaharKarakilic Apr 29, 2016
Hızlı ve harika bir tanıtım olmuş, bende pek uzatmayı sevmeyen biriyim,harika şeyler olacağa benziyor tebrik ederim yazarım.
PerfectBen PerfectBen Sep 01, 2016
Kesin bir ...lik var icecekte kan diyesim geldi nedense tahminim su seye aclik duydugu icin ole degisti yada degismesini engelleyen bir icecekti hmmm...guzellll
play45935 play45935 Aug 03, 2016
Teşekkürler yanıtladığın için eğer söylediğini yanlış anladiysan kusura bakma
emirxcx emirxcx Feb 09
Kitap ilgi çekicio ve okuyicuyu şıkmıyor umarim boyle gider :)
kinkanEj kinkanEj Dec 31, 2015
BİR KİTAPTA HERŞEY BU KADAR BÜTÜNLEŞEBİLİRDİ VE BÜTÜNLEŞİRKEN HİÇBİR HATA GÖREMEDİM. TAM İSTEDİĞİM GİBİ BİR KİTAP. BAŞARILARININ DEVAMINI ALLAH'TAN DİLERİM. GELECEKTE HERKES TARAFINDAN TANINMIŞ VE KİTAPLARI BEĞENİLMİŞ BİR YAZAR OLURSUN İNŞALLAH.
sanjaram sanjaram Nov 16, 2015
Gerçekten harika bir kitap! Ciddiyim. Ayrıca ileriki bölümleri kesinlikle okumalısınız. Yoksa hayatınızdan çok güzel bir şeyden vazgeçmiş olusunuz.