On tu jest... | Zakończona

On tu jest... | Zakończona

57K Reads 4.1K Votes 46 Part Story
psycho_evil By psycho_evil Completed

W książce mogą pojawiać się elemnty o treści seksualnej/krew więc jeśli masz słabe nerwy, bądź nie podoba ci się cokolwiek proszę nie czytać i nie mieć pretensji...;)
Może i jestem nastolatką, ale znam się na wielu rzeczach. Mimo tego, że jestem sama, to dzięki temu stałam się tym kim jestem. Mam bzika na punkcie samochodów i sztuk walk, ale też mam jedno dziwne upodobanie do ulubionego dźwięku, a mianowicie wyciąganego noża ze stojaka. Wiecie wydaje wtedy tagi odgłos jak miecz wyciągany z pochwy (i bez skojarzeń mi tu wy zboczeńcy) xD. Jednak mimo mojego "nastoletniego" życia nie mogłam poradzić nic na swoje odczucia...
Cóż mogę powiedzieć o sobie...
Hmmm uwielbiam każdy odcień czerwieni, ale najbardziej krwisty szkarłat... Myślicie, że jestem psychopatą? No więc muszę wam pogratulować, bo tak jest.... hahahah wasze miny są bezcenne. No w każdym bądź razie   tak jestem psycholem, ale też jestem człowiekiem. Tak właśnie tak!! C Z Ł O W I E K I E M, i czasem odczuwam ludzkie potrzeby...

Sory pomimo tego że nie robisz jakichs gigantycznych błędów po prostu nie potrafię tego czytać.
xYoshitomi xYoshitomi 3 days ago
CZY TO TAKI PROBLEM NAPISAĆ 'NIE WIEM' ZAMIAST UŻYWAĆ DZIWNYCH SKRÓTÓW?
_mysha_ _mysha_ Mar 21, 2016
Uuu! Ja też trenuje karate! :D I to uczucie kiedy pod karategi zapomnisz założyć stanika sportowego ;-; zuo !_!
kowallsky kowallsky Feb 22, 2016
Kolejna osoba które też zalicza wylewy z nosa *piona*....tylko żeby mieć 31 to przesada ;-;
Agaciu Agaciu Aug 06, 2016
Wstęp (prolog)  nie powinien opierać się na charakterystyce głównej bohaterki,  bo od tego jest cała książka,  żeby poznawać bohaterów.
VioletTheMadHatter VioletTheMadHatter Jan 22, 2016
(Eris lubi psycho i lubi straszyć ludzi ^^) Cicho! Nikt nie musi wiedzieć co myślisz bo nikogo t nie obchodzi.  (Oj Violet... wyluuuuuzuj) Pfff.... (Jak na psychopatkę masz dziwne poczucie komentowania) Zamknij tę mordę! (No już lepiej)