On tu jest... | Zakończona

On tu jest... | Zakończona

47.8K Reads 3.4K Votes 46 Part Story
psycho_evil By psycho_evil Completed

W książce mogą pojawiać się elemnty o treści seksualnej/krew więc jeśli masz słabe nerwy, bądź nie podoba ci się cokolwiek proszę nie czytać i nie mieć pretensji...;)
Może i jestem nastolatką, ale znam się na wielu rzeczach. Mimo tego, że jestem sama, to dzięki temu stałam się tym kim jestem. Mam bzika na punkcie samochodów i sztuk walk, ale też mam jedno dziwne upodobanie do ulubionego dźwięku, a mianowicie wyciąganego noża ze stojaka. Wiecie wydaje wtedy tagi odgłos jak miecz wyciągany z pochwy (i bez skojarzeń mi tu wy zboczeńcy) xD. Jednak mimo mojego "nastoletniego" życia nie mogłam poradzić nic na swoje odczucia...
Cóż mogę powiedzieć o sobie...
Hmmm uwielbiam każdy odcień czerwieni, ale najbardziej krwisty szkarłat... Myślicie, że jestem psychopatą? No więc muszę wam pogratulować, bo tak jest.... hahahah wasze miny są bezcenne. No w każdym bądź razie   tak jestem psycholem, ale też jestem człowiekiem. Tak właśnie tak!! C Z Ł O W I E K I E M, i czasem odczuwam ludzkie potrzeby...

Uuu! Ja też trenuje karate! :D I to uczucie kiedy pod karategi zapomnisz założyć stanika sportowego ;-; zuo !_!
kowallsky kowallsky Feb 22
Kolejna osoba które też zalicza wylewy z nosa *piona*....tylko żeby mieć 31 to przesada ;-;
Agaciu Agaciu Aug 06
Wstęp (prolog)  nie powinien opierać się na charakterystyce głównej bohaterki,  bo od tego jest cała książka,  żeby poznawać bohaterów.
(Eris lubi psycho i lubi straszyć ludzi ^^) Cicho! Nikt nie musi wiedzieć co myślisz bo nikogo t nie obchodzi.  (Oj Violet... wyluuuuuzuj) Pfff.... (Jak na psychopatkę masz dziwne poczucie komentowania) Zamknij tę mordę! (No już lepiej)
psycho_evil psycho_evil Oct 30, 2015
@idapaluszczyszyn tego to już raczej nie zmienię, sory przyzwyczajenie, każdy ma jakieś ;)