B.R.O.N.X | Wszystkie Rozdziały

B.R.O.N.X | Wszystkie Rozdziały

820K Reads 36.5K Votes 63 Part Story
Pijesemleko By Pijesemleko Completed

Brooklyn

 

Poprawiłam lusterko wsteczne prawą ręką, aby było skierowane na moją twarz, podczas gdy moja lewa ręka była zanurzona w torebce w poszukiwaniu błyszczyka. Znalazłszy go, nałożyłam na usta grubą warstwę lepkiej, czerwonej substancji. Zapach truskawek wypełnił moje nozdrza mieszając się z zapachem nowego samochodu. Wrzuciłam błyszczyk z powrotem do torebki i złączyłam usta z lekkim pyknięciem. Poprawiwszy lusterko, zawiesiłam swoją czarną torebkę na ramieniu i chwyciłam klamkę, by wysiąść z samochodu. Zamknęłam go i ruszyłam w stronę boiska, gdzie dzieci właśnie kończyły trening.

        Usiadłam na ławce czekając, aż mój młodszy brat wyjdzie i zajęłam się swoimi paznokciami. Muszę iść do kosmetyczki - pomyślałam. Spojrzałam na swoje nowe, idealnie zaparkowane i błyszczące w popołudniowym słońcu białe Audi. To był prezent od rodziców za zaliczenie semestru z dobrymi ocenami, lecz dostałam go dopiero na początku września, gdyż był sprowadzany aż z Europy. Zdecydowan...

 • fanfiction
 • justinbieber
Czytam to już chyba z 20 raz a jeszcze nigdy nie skończyłam czytać tego opowiadania xDD
bigbithkurwo bigbithkurwo a day ago
Czytając powyższe komentarze czuję się dziwnie będąc to dopiero pierwszy raz
A ja myślałam że chodzi o dzielnice a nie jej imię hahahahahah
Witam po raz pierwszy,a z tego co widzę, że jest tyle ludu tu, to jest to na pewno superaśna książka
Nawet nie chce mi się szukać moich wcześniejszych komentarzy 😂😂
locofuego locofuego Mar 23, 2016
O co tym ludziom chodzi? Przecież wyrzucić tego dzieciaka nie mogła. No chyba, że to normalne proponować pomoc, a później cofać swoje słowa.