B.R.O.N.X | Wszystkie Rozdziały

B.R.O.N.X | Wszystkie Rozdziały

740K Reads 33.6K Votes 63 Part Story
Pijesemleko By Pijesemleko Completed

Brooklyn

 

Poprawiłam lusterko wsteczne prawą ręką, aby było skierowane na moją twarz, podczas gdy moja lewa ręka była zanurzona w torebce w poszukiwaniu błyszczyka. Znalazłszy go, nałożyłam na usta grubą warstwę lepkiej, czerwonej substancji. Zapach truskawek wypełnił moje nozdrza mieszając się z zapachem nowego samochodu. Wrzuciłam błyszczyk z powrotem do torebki i złączyłam usta z lekkim pyknięciem. Poprawiwszy lusterko, zawiesiłam swoją czarną torebkę na ramieniu i chwyciłam klamkę, by wysiąść z samochodu. Zamknęłam go i ruszyłam w stronę boiska, gdzie dzieci właśnie kończyły trening.

        Usiadłam na ławce czekając, aż mój młodszy brat wyjdzie i zajęłam się swoimi paznokciami. Muszę iść do kosmetyczki - pomyślałam. Spojrzałam na swoje nowe, idealnie zaparkowane i błyszczące w popołudniowym słońcu białe Audi. To był prezent od rodziców za zaliczenie semestru z dobrymi ocenami, lecz dostałam go dopiero na początku września, gdyż był sprowadzany aż z Europy. Zdecydowan...

Patisia2005 Patisia2005 Jul 27
Witam serdecznie juz z 927189101 raz 
               To mi się nie znudzi 
               Kocham to💖💕
               Lecimy!
I dziwię się jakim cudem jest tu tylko ponad 600K zamiast 1mln
locofuego locofuego Mar 23, 2016
O co tym ludziom chodzi? Przecież wyrzucić tego dzieciaka nie mogła. No chyba, że to normalne proponować pomoc, a później cofać swoje słowa.
Kiedy czytam to po raz 8 wydaje mi się ze akcja trochę za szybko się rozkręca i brakuje mi tu tych wszytkich opisów
biebrstouch biebrstouch Jan 07
Przywalilabym mu za tą suke, ale potem chyba bym zeszła na zawał
zajebistanazwaa zajebistanazwaa Aug 19, 2016
Jakby mnie nazwał suką to powiesiłabym go za jaja na drzewie XD