For every story tagged #WattPride this month, Wattpad will donate $1 to the ILGA
Pen Your Pride
BİR ADAM TANIDIM

BİR ADAM TANIDIM

242K Reads 9.4K Votes 75 Part Story
Miray Mahide K. By themisslavinia Updated Sep 10, 2017

''Benim bir mucizeye ihtiyacım vardı ve hayat karşıma seni çıkardı.''

Umut, bizim aşkımızı güçlendiren en büyük şeydi. Elle tutulmaz, gözle görülmez ama kalbin en derinlerde hissedilir. Bunca zaman Kağan'ın sabrı olmasaydı nasıl yaşardım bilmiyordum. Hayatında ne kadar kötülük varsa ben yaşatmıştım. Hepsi benim yüzümdendi. Fakat bana olan sevgisinde bir gram azalma yoktu.

Sadıktı.

Her şeyimle seviyordu beni. Belalarımla, acımla, sevincimle... Kısacası yaptığım herşey onun için bir mutluluk sebebiydi.

Bugüne kadar ne yaşattıysam, ne kadar acı çektirdiysem bin katını ben yaşamıştım. Onun gözlerinden akan her damla bana kor olarak yağmıştı.

Şimdi onunlaydım. Herkese ve her şeye rağmen.

Bizimkisi diğer aşklar gibi değildi. Basit bir adam ve kadın değildik. Çektiğimiz acılar kelimerlerle ifade edilemezdi. Sevdiğim adam ölümün pençesindeydi bir zamanlar. Hastaydı. Kanserdi.

 Ben yoktum. Kırmıştım, kırılmıştım. Zor zamanlarında bile destek olamamıştım. Acısına ortak olamamıştım. Yaptığım en büyük hatayda buydu zaten. Her daim yanımda olan adam düştüğünde elini tutup kaldıramamıştım. O kendi azmiyle ayaktaydı.

Güçlüydü.

O, benim öğretmenimdi.

Bana hayatı, acıyı, aşkı, mutluluğu, sevinci ve az da olsa ölümü tattırmıştı. Ölümün soğuk nefesini ensemde hissetmiştim. Gözlerinde koyu kahverengi beni duygudan duyguya sürüklemiş, bazen acıma tuz basmış bazense sevincime ortak olmuştu.

O, benim pusulamdı.

Kendimden kaçıp kaybolduğumda yolumu gösterenimdi. Karanlık bir sokağa gireceğimde kolumdan tutup çeken, ateşe atlarken elimi sıkı sıkı tutup benimle gelenimdi. Geçmişimi kayıtsız şartsız kabul edenim, yaptığım her şeyin arkasında duranımdı.

O, benim babamdı.

Onca yıl hissetmediğim şefkati bana gösteren, sarıp sarmalayandı. Hatalarımı korkmadan, bağıra çağ

 • aşk
 • genç
 • gençkurgu
 • inatçı
 • kurgu
 • mutluluk
 • patron
 • sevgi
 • wattys2016
-Sayuri-F -Sayuri-F May 02, 2017
Bu kitabı eski hesabımdan okumuştum... 
               Kusursuz ve mükemmel hala bitmediğine sevindim okumaua tam haz devam😄😄
kral_kedi kral_kedi Jun 19, 2016
Diğer bölümlerinide bu başarınla sürdürmen dileğim ile hikayeni beğendiğimi söylemek istiyorum. Yeni bir kitap yazdım KUZENİMİN HİZMETÇİSİ umarım sende benim hikayemi beğenir ve desteğini esirgemezsin.
               https://www.wattpad.com/story/75056566-kuzenimin-hizmet%C3%A7isi
ymrzynpyksl ymrzynpyksl May 15, 2016
Kızın ismi hep aynıda bi soyadını tutturamadın yazar Soykan kaya aracan mı ne bi karar versen diyorum