Esaret Parmağı(RAFLARDA!)

Esaret Parmağı(RAFLARDA!)

11.3M Reads 316K Votes 48 Part Story
Dilan Şahin By crimson41 Completed

(KİTAP OLDUĞU,İLK ÜÇ BÖLÜM HARİCİ BÖLÜMLER KALDIRILMIŞTIR.)
Dedikoduların çabuk yayıldığı küçük bir mahallede yaşayan Yağmur, diğer tüm kızlar gibi evlilik kurbanı olmuştu... Geri kalmış zihinlerin barındığı ve baskıcı bir zihniyetin var olduğu mahallede, tek isteği hemcinsleri gibi evlilik kurbanı olmayıp, hedeflediği yerlere gelebilmekti. En büyük arzusu okumak olan Yağmur, bir gün bu mahalleden kurtulacağını ümit ederken, içinde bastırdığı duygunun dışarıdan fark edilmesi ile evliliğe adım atmak zorunda kalmıştı. Ama sorun bu değildi, evleneceği kişinin kim olduğunu öğrendiğinde yaşadığı şok ve utanç ona tam anlamıyla sürpriz olacaktı.

Yağmur hedeflerine ulaşabilecek miydi? Bu evlilik onun hayatında neleri değiştirecekti? Küçük bir dedikodu altın yüzükle esir almıştı parmağını...

Tutkulu ve bastırılmış duyguların, anıların içinde saklandığı bir aşk hikâyesi sizi bekliyor.

Tüm hakları Epsilon yayınlarına aittir./Haziran 2016

17/07/2015

Kapak tasarımı için @sunilsahn e teşekkürler...

zlemGden1 zlemGden1 Mar 26
Kitabini kardeşim sayesinde okuma firsatim oldu oldukça samimi bizden bir hikaye soluksuz okudum kalemine saglik. Fakat söylemeden edemiycem Ali ile gamzeyi merak ediyorum. Onlarin hikayesini yazmayi planliyormusun.
ElifZenkinn ElifZenkinn Nov 07, 2016
bu kitabı daha dün bitirdim kitabı elimde ve sanki kitabı bitirince herşey den soyutlanmıştım dünya durmuştu sanki o kadar mükemmeldi ki wattpad kitapları arasında favorilerimden 😍😘
mahinev_akarsu mahinev_akarsu Oct 21, 2016
Hayalimdeki aşk bende hep boyle bir aşk yaşamak isterdim cok guzel bir hikaye en kısa zamanda kitabınıda alacam ☺☺☺
_narcissiqueen _narcissiqueen Nov 26, 2016
KFBDRFDSWEFHJKİXXSSFGGAAWFH?UGCSAGN
               JGVTFASHMmjjjbvcjj!lfggs
highassky highassky Feb 17
Bu kitabı çok önceden okuyup bitirdim, gerçekten güzel bir kitap. Ama bu kitabın 11M olup, bu kitabın çakması olan 'Zoraki Koca'nın 15M'ye yakın olması üzüyor, yazarın hakkının yenildiğini düşünüyorum.
queennzelll queennzelll Feb 07
Bende iki tane var abi artik birine vivivivi derken diyeri beni döver