NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Asaf Korel +18 #Wattys2017

Asaf Korel +18 #Wattys2017

954K Reads 33.7K Votes 51 Part Story
EMRE KOREL :) By emiss17 Updated a day ago

Kapak yapımı @buz_kralicesi_18
"Bu adam bir öpücük ile yetinmez ama" derken beni karanlık odada itiyordu. Bedenimin birden bire. Boşluga gelmesi ile korkmuştum.
Sanki dilimi yutmuştum. Hiç birşey diyemiyordum. Yapabildiğim tek şey yutkunmaktan ibaretti. Sırtım yumuşak bir yer ile buluştuğunda Asaf üzerimdeydi. Beni öpmeye devam ettiğinde birden bire ellerim o pamuk saçlarına gitmişti. Onun öpücügüne karşılık verirken iki bacagımı açıp beline dolamıştım. Onun dudakları birden bire dudaklarımdan ayrılıp boynuma geldiğinde boynuma koyduğu dudakları titrememe sebep olmuştu.
Yatakta boylu boyunca uzanmış üzerimde ki sert bedenin bana hissettirmeye başladığı duygulara ayal uydurmaya başladım. Boynumda ki dudakları iki gögüs aramda ki hükmünü süren bedenimi ateşe veren dudakların tadını çıkartmak istiyordum.

"Aleyna dudaklarım bu gece teninde öpülmemiş yer bırakmayacak."

Bende bunu istiyordum. Dudaklarını en mahrem yerlerimde. 

Geniş omuzlarında ki elimi ensesine götürüp uzun tırnaklarımı bastırdım. Siyahın en koyu tonuna bürünmüş gözleri , gözlerime değdi. 

"Öp beni Asaf."

Oda beni öptü.
Dudaklarımı dudaklarının arasında ezercesine , kendisine katmak istercesine öptü. Üst dudağımda hüküm süren dili dudaklarımı araladığımda içeri süzüldü. Bu süzülme ile en derinimden gelen inleme Asaf'ın aldığı hırıltılı nefes alış verişlerine karıştı. 

Beline dolanan bacaklarımı sıklaştırıp , gecenin sonunda bedenimin ait olacağı adamın sertliğini çamaşırımın üzerinden kadınlığıma temasını sağladım. 

O çok sertti. 

Ben ise çok ıslak. 
En popüler lerde genç kız edebiyatinda #2 #5 #6 #7

Gerçekten çok güzel yazmışsın hikayeme bakar mısın rica etsem?
Yeni yazmaya başladığım gerçek bir.olayı konu edinen kitabımı okursanız sevinirim :)
               " ÇİLEKLİ SİGARA " tamamen gerçek okudukça görmeye hic aşina olmadığınız bi olaya şahitlik ediceksiniz
jussicalm jussicalm Jun 08
wattpad'de daha yeniyim ve birkaç gün önce kitap yazmaya başladım daha acemiyim ama olsun. Lütfen profilimdeki kitabımı (O BENİM İKİZİM) okuyup oylar mısın? arkadaşlarına öndermeyi unutma şimdiden teşekkür ederim :)
tulpar1 tulpar1 3 days ago
Arkadaşımın hayal gücüne ve kurgusuna güvenim tam. O yüzden paylaşmaktan herhangi bir sıkıntı duymuyorum. "Bir Kahraman Mı Olsaydım?" adlı genç kurgu eserine muhakkak bir göz atmalısınız! https://www.wattpad.com/426620706-giri%C5%9F-00-bir-kahraman-m%C4%B1-olsayd%C4%B1m
meerrriiii meerrriiii May 25
yeni başlıyorum yazmaya bikaçta kitaplardan okuyorum ama kesinlikle taklit değil kendi yaşanmışlıklarımıda anlatıyorum tamam tamam başrolde ben varım okursanın çook sevinirimm
Krdln70 Krdln70 Jun 03
https://www.wattpad.com/user/Krdln70
               Arkadaşlar LİNKE ÇÖKÜYORUZ LÜTFENN :)
               Korku&Aşk kitapları sevenler için