NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
GÜNAHKAR

GÜNAHKAR

71.2K Reads 2.2K Votes 14 Part Story
elfdmr7 By elfdmr7 Updated Dec 12, 2016

"Tehdit demek ha! Bak sen şu işe. Demek arkadaşlarınla beni korkutabileceğini sanıyorsun güzelim. Söylesene kime güveniyorsun sen ? Barbie'ye mi yoksa dans ettiğin o küçük çocuğa mı ha! Sahi,ne  sence der küçük sevgilin bizi burada görse ?"
"Daha az önce onun kollarındayken - bunu söylerken belimdeki elleri sıkılaştı- şimdi benim ile burada olmana ne der acaba güzelim ? Ya da daha iyisi ilk erkeğinin ben olduğunu bilse acaba ne hisseder?" 
"İlk erkeğim ha! Sen benim ilk erkeğim olduğunu mu düşünüyorsun gerçekten. Kendinden daha güçsüz birine o gece yaptıklarından sonra kendine hala erkek mi diyorsun sen şerefsiz herif. Sen benim ilk erkeğim falan olmadın sadece tecavüzcü bir sapık oldun. Duydun mu beni? Benden uzak dur Allah'ın belası, bir daha sakın bana yaklaşma !"
"Sana zorla sahip olmuş olabilirim ama bu sana sahip olduğum gerçeğini değiştirmez. Sen ilk defa benim oldun ve bundan sonra da sadece ve sadece benimsin. Rüzgar! Bu ismi sakın unutma güzelim, olur mu ? Sahibinin ismi hep aklında olsun Defne. "

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ruhunuzun katilini affedebilir misiniz? 
Size zorla sahip olduktan sonra bile mi?
Peki ya size sapkınca aşıksa?

crngk6 crngk6 Apr 23
kitabin cok güzel ve  bu kitabin yeni bolumlerini cok isterim gelcekten
ada_buse ada_buse Oct 16, 2016
Sen sen benim aşkum Ian ımı nasıl böyle bi pislik yaparsın sen sen hayırdır sen hahhah ahah