NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Zoraki Evlilik

Zoraki Evlilik

86.1K Reads 6.6K Votes 33 Part Story
Katherine Black By KathBlack Updated Apr 10

Judith Jewell, tek ailesi olan babasıyla küçük bir kasabada yaşayan genç, güzel bir kızdır. Babasının hastalığı onu her geçen gün ölüme biraz daha yaklaştırırken genç kızın tek yapabildiği babasının günden güne eriyip giden durumunu çaresizce izlemektir ve tedavisi için gerekli parayı bulması da imkânsızdır. 

Genç kız tamamen umudunu yitirmiş, bitik bir durumdayken hiç beklemediği bir zamanda kapısına gelen arkadaşından mucizevî bir teklif alır ve zengin, yaşlı bir düşesin evinde hiç düşünmeden çalışmaya başlar. 

Ancak Judith, babasının tedavi masraflarını ödeyebilmek için çalışmaya başlayacağı o evde başına geleceklerden tamamen habersizdir. 

Alec Hall kötü şöhretiyle ün salmış olan çapkın, kumarbaz ve oldukça sorumsuz bir adamdır. Elindeki parayı zaman kaybetmeden harcayan Alec'in şimdilerde büyük bir sıkıntısı vardır; parası bitmek üzeredir. Bu yüzden babasının kendisi için bıraktığı servete sahip olmanın zamanı geldiğini düşünür ancak önüne daha büyük bir problem çıkar. Büyükannesi paraya sahip olması için bir şart ileri sürmüştür; Evlilik. Alec şartı kabul etmediği takdirde hem servete sahip olamayacak, hem de büyükannesinden tek bir kuruş alamayacaktır.

Sürprizlerle dolu bu hikayeye hazır mısınız? 


Yayınlanma Tarihi 
13.07.2015

ayata-kitap ayata-kitap Mar 23
Şiir, Öykü, Roman, Deneme, Araştırma/İnceleme, Güncel Siyaset... Siz yazın biz yayınlayalım, dağıtalım, satalım, sizi kitap fuarlarında okurlarımızla buluşturalım... +90(505) 451 3129 / +90(312) 341 5358
melekingsema2442 melekingsema2442 Oct 26, 2016
Kurgu guzel ama ben yinede turkce isim isterdim. Tercihim bu yonde ama guzele benziyo
Suna-04 Suna-04 Mar 03, 2016
Güzel bir giriş olmuş ama sonuda çok çabuk gelmiş...ellerine sağlık.
AyselOk AyselOk Aug 20, 2016
kiyabinizin lapagini dehistirmisiniz iyi olmus cunku ona benzer bir kapak vardi bu cokkk guzel olsunn kolay gelsin
Uykusuzk Uykusuzk Feb 20
Farklı bir aşk hikayesi okumak isteyenleri yeni yazmaya başladığım kitabımı okumaya davet ediyorum :) kitabının girişini beğendim bol şans :)
Narsistic_Cannibal Narsistic_Cannibal Nov 13, 2016
Rastgeldim şöyle bir bakayım dedim güzel bir hikaye. Daha fazla okuyucu kitlesi hakediyor. Kaleminize sağlık!