Take Me (L.T. fanfiction)

Take Me (L.T. fanfiction)

111K Reads 6.8K Votes 49 Part Story
Emigrantas By nazzam13 Updated Dec 18, 2017

-Keshia Mongover. Turėsi įsidarbinti jos sargybinių ir viska sužinoti apie jos šeimą.
-Kokiomis priemonėmis galiu naudotis, bose?
-Man nesvarbu. Kankink ją, prievartauk ar priversk ją dėl tavęs pamesti galvą, bet turi turėti informacijos apie jos šeima, Tomlinson.
-Supratau.
                                      ***
Tyčinis užpuolimas ir jis-vaikinas, kuris pakeis merginos gyvenimą kardinaliai. 
Louis Tomlinson-samdomas žudikas, kuriam nesvarbu ar vyras, ar mergina. Pinigai, seksas ir išprievartautos merginos jam buvo ne naujiena. Bet nauja užduotis su penkiolikmete mergina, viska pakeitė. 
Keshia Mongover-jauna, miela bei pavyzdinga mergina. Niekada nepuols pirma, nors bent reiks ginti savo nuomonę ir garbę. Viskas pasikeitė po tos nelemtingos nakties. Merginos tėvai pasamdė jį, kad saugotu jų dukrą, net nežinodami, kur įvelia savo vienturtė mergaitę.

 • fanfiction
 • story
haracs haracs Nov 28, 2016
Istorija sena, bet man ji nauja. Glumina jaunas amžius. Kodėl pasirinkai penkiolikos metų merginos portretą?
nostalgija nostalgija Jul 14, 2015
Jau anksčiau supratau, kodėl merginos amžius toks! Istoriją skaičiau facebooke ir tikiuosi, sekančias ir naujas dalis sukelsi taip pat greitai, kaip keli ir FMM ^^ istorijoj viskas kolkas ultra mega super, tik reiks luktelt, kol įkelsi iki ten, kur baigiau skaityt :)
LithuanianGirl126 LithuanianGirl126 Jul 13, 2015
Skaičiau kelias dalis fb, ir labai apsidžiaugiau, kad ši istorija keliama ir čia. Istorija tikrai labai faina, ir laukiu naujos dalies! :)
maze326 maze326 Jul 12, 2015
Dievinu šią istorija. Labai laukiu tolesniu dalių , nes dauguma jų perskaičiau Fb. Iš tiesu žiauriai gera istorija, tokia net sadistiška :D Man patinka :D