LODOS

LODOS

64.1K Reads 3.3K Votes 28 Part Story
buttercup By ozlmkyaa Updated Apr 09, 2016

Dudaklarını kulağıma yaklaştırdı. ''Yarın, 21.10' da geçen gün Selin ile gittiğin barın önünde ol. Güzel şeyler giyin. Gerçi geçen bara geldiğinde giyindiğin şeyler fazla hoşuma gitmişti. Onları giyebilirsin ama çorapsız tercih ederim. '' söylediği her kelimede dudakları kulağıma değiyordu. Vücudum durdurulamaz bir titreme ile onun belimdeki koluna eşlik ediyordu.

Bacaklarım beni taşıyamaz hale gelmişti. Erkeksi kokusu beynimin işleyişini ele geçirmişti. ''Gelmeyeceğim.'' Dedim, aklımı başıma topladığımda. Sesim fısıltıdan farksız çıkmıştı.

''Öyle mi dersin? Çok önemli bir şey yapacağız seninle. Zorlama yok. İster gel, ister gelme. Ama görmek isteyeceğin şeyler olabilir.'' Dudaklarını kulağıma sürttü. İrademi kullanamaz hale gelmiştim.

Bunları yapmasının ardındaki sebebi anlayamıyordum. Şuan neden bu durumdaydık mesela?

''Gelecek misin?'' dudaklarını tekrar kulağıma sürttü. Kendimden geçmiş bir vaziyetteydim. Aklımı kullanabilmem imkânsızdı. ''Evet.'' Dedim, sesim yine fısıltı halindeydi. Onun büyüsüne kapılmıştım. ''Tam tahmin ettiğim gibi.'' Dedi, alayla. Yüzünü görmememe rağmen anlayabiliyordum. Sesindeki tınıdan anlaşılıyordu.

Vücudunu vücudumdan uzaklaştırıp yüzüme baktı ve bir şey demeden elini belimden çekti. Boşluğa düşmüş gibi hissetmiştim kendimi. Kapının arkasındaki bedenimi önemsemeden kapıyı açıp dışarı çıktı.

kirik_ikiz kirik_ikiz Feb 20, 2016
kitap karakterlerine özelı bir şey değil o yaa bende utanıyorum öyle şeylerden
kirik_ikiz kirik_ikiz Feb 20, 2016
kitap karakterleri ayrı bir şey değil o yaa bende utanıyorum öyle şeylerden
Symaasvn Symaasvn May 01, 2016
Dans eden kişi kim acaba?  😏  Neden nefret ediyor ki ? İlginç.
Symaasvn Symaasvn May 01, 2016
Hıı aynen âşık değil. O yüzden kalbi maratona katılmış gibi atıyordu. 👊
bayan_butterfly bayan_butterfly Aug 27, 2015
adamların ağızlarına ağızlarına terlik show yapardım Hiççç acımamm kardeşimin sorunu yüzünden kaçacağına benim terlik showumdan korksunlar   ♚♚♔♔♔♚♚♚
BilalYlmaz9 BilalYlmaz9 Jul 30, 2015
Buda aynen diğerleri gibi çok güzel devamını bekliyorum.