Ölüm Sessizliği - Terkedilmiş Topraklar #1

Ölüm Sessizliği - Terkedilmiş Topraklar #1

202 Reads 16 Votes 4 Part Story
efşan By xxefsanxx Updated Sep 09, 2015

Ölüm seni unutsaydı ne olurdu? 

  Bizim olabilecek bir gelecekte, bunalımlı genç kız Lizzie kendi hayatını zar zor yönlendirmektedir. Sonra her şey yıkılır.  Genç kız, salgın sebebiyle neredeyse tamamen terkedilmiş mahşeri bir arazide yaşama sebebinden yoksundur.Ta ki şok edici olaylar ona bir telefon numarası gösterene kadar... Çağrı, onu ülkenin diğer ucuna doğru harekete geçirir. Hiç tanımadığı, ölü birisiyle buluşmaya. 

  Fazlasıyla yiyecek, petrol ve yerin olduğu bir dünyada korku, öfke ve güç arzusu hala insan hayatını yönetmektedir.

  Robert L. Slater (@robertlslater) tarafından yazılıp 57 gün boyunca Bilim Kurgu kategorisinde #1 olduktan sonra basılmış, @efsanokur tarafından çeviri hakkına sahip roman.
 "Zombi saldırıları ve medeniyeti yeniden inşa etme çabalarını konu alan post-apokaliptik romanlardan bir hayli uzak olan All Is Silence korkmuş bir kız ve dünyanın yıkıntıları arasında bulduğu savaşçıları konu alan karakteristik bir roman. Lizzie keskin karakterli ve cesur; savunmasız ve narin. Karakter öyle ilgi uyandırıp sizi yakalıyor ki gece üçe kadar okuyup kitabı bitirdiğiniz halde daha fazla okumak istiyorsunuz." Don Sakers - Analog Bilim Kurgu


PG-15
Argo dil ve şiddet!

No comments listed yet.