NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
TUTKU

TUTKU

249K Reads 6.9K Votes 49 Part Story
elSa By forewer21 Updated Jul 12

Sigarayı sarıp kâğıdını yaladı, bana bakıyordu belki de gözdağı vermeye çalışıyordu.Sonra sigarayı dolgun dudaklarının arasına alıp yaktı derin derin çekti. Bir süre içinde gezinen dumanı yine dudaklarının arasından geri çıkardı.

Sigarayı bana uzattığında ellerim titreyerek aldım. Normal sigara bile içmezdim. Tiksinirdim. Ama bu başka bir şeydi. Yavaşça dudaklarımın arasına aldığımda Yusuf a baktım, dudaklarını yaladı. 

'İstersen önce biraz hazırlayalım seni' dedi

'Nasıl?'

Yanıma yaklaşıp sigarayı elimden aldı. Çok yakınımdaydı.

'Sadece ağzını aralayıp bekle, ben üflerken sen de içine çek tamam mı?'

Tam anlayamamıştım ama uyuşmuş gibiydim sadece başımı salladım.
Sigarayı yine dudaklarının arasına aldı bu sefer daha derin çekti. Bu kez çok fazla içinde dolandırmadan ağzını aralık olan ağzıma dayadı ve üfledi. Dediğini yaptım o dumanı üflerken bende içime çekiyordum. İyice içime çekip geri çıkarırken dudakları uzaklaşmıştı. 

İşin kötüsü esrardan mı yoksa Yusuf un dudaklarından mı bilmiyorum ama uçuyordum. Gözlerimi kapatıp koltuğa yaslandım.

**

Artık aramızda duman yoktu. Ama aynı şekilde duruyorduk. O nefesini veriyordu, ben alıyordum. Ben nefesimi veriyordum, o alıyordu. Nefes nefeseydik. Dudaklarımız birbirine değiyordu ama öyle hafifti ki belki de değmiyordu. Asla emin olamazdım. 

'Yusuf' dediğimde dudaklarım ona sürtündü. 

Beni kendine daha çok bastırdığında karnımdaki sertliğini hissettim. Bütün bunlar oluyor olamazdı. Olmamalıydı. O benim arkadaşım, hatta eski sevgilimin en yakın dostuydu. Ama kafam dumanlıydı ve şuan bunların hiç biri umurumda bile değildi.

No comments listed yet.