ÇEKMECEDE 2 AŞK (AŞK ÇEKMECESİ 2)

ÇEKMECEDE 2 AŞK (AŞK ÇEKMECESİ 2)

199K Reads 10.4K Votes 28 Part Story
Sevgi Yilmaz By SevgiYilmaz2 Completed

Beklediğim köşe başında onu gördüğüm an koşarak çıktım.Karşımdan geliyordu bende bodozlama ona doğru koşuyordum.Ona hızla çarptım ikimizde sendeledik.Geriye doğru tam düşecekken kollarımdan tuttu ve dengesini sağladı.

-Küçük hanım iyimisiniz?

Aval aval yüzüne bakıyordum.Sanki bana kainatın en zor sorusunu sormuştu.Gözlerimi kırpıştırdım.

-Nereye yetişmeye çalışıyorsunuz acaba.Önünüze baksanıza.

-Ben şey bakıyordum aslında.

Kollarımı bıraktı,benden uzaklaşıp 

-Lütfen daha dikkatli olun.

dedi ve arkasını dönüp gitti.Yok arkadaş bu adam beni hiç görmeyecek.Kaçırmak farz oldu.Atacam atımın terkisine yada arabamın arka tarafına dağa kaldıracam.Namusunuda kirlettimmi benle evlenmekten başka çaresi kalmaz.Benim adım Sinem'se benden bunu yaparım.Yaşasın kötülük.
****************
Sinem,yıllardır takıntı derecesinde takip ettiği Girayhan Hastalığından nihayet kurtuldum diye düşünüyordu.Artık Girayhan'sız hayaller kurabiliyordu.Annesi ve babası gibi büyük bir aşka sahip olacağı günleri bekliyordu.Yıllar geçsede babası gibi üzerine titreyen bir eşi ve sıcak yuvası olsun istiyordu.Tabi annesinin dediği gibi bu eve kapanıp iş ve ev dışında bir hayatı olmazsa biraz zordu.Neticede annesi onu kampa almaya karar vermişti.Aslında çok güzel bir kızdı.Birazda erkek gibi davranmayıp kendine dikkat etse.

 • aşk
 • mizah
 • romantik
 • töre
asosyalimbenn asosyalimbenn Aug 30, 2017
Ah Sende adlı hikayemi okuyup, takip ederek destek olabilirsiniz. Görüşleriniz benim için önemli :) https://www.wattpad.com/309595066-ah-sende-b%C3%B6l%C3%BCm-1-%27y%C3%BCrekli-bir-kad%C4%B1n-ak%C4%B1ll%C4%B1-bir
ashleystymest ashleystymest Jul 26, 2016
Büyükçekmecede mi küçükçekmecede mi 
               Diye espri yapmaya geldim
               Gidiyorum
Gurbet_Kusu54 Gurbet_Kusu54 Dec 26, 2015
BEYENDİĞİM HİKAYENİN DEVAMI OLUNCA BİR BAŞKA GÜZEL OLUYOR